Kvirc - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: About
cs: O aplikaci

en: About KVIrc...
cs: O aplikaci KVIrc...

en: Close
cs: Zavřít

en: Honor && Glory
cs: Čest && Sláva

en: License
cs: Licence

en: Oops... Can't find the license file...
    It MUST be included in the distribution...
    Please report to <pragma at kvirc dot net>
cs: Oops... Nelze nalézt soubor s licencí...
    MUSÍ být součástí distribuce...
    Prosím nahlaste to na <pragma at kvirc dot net>
