KVIrc 4.3.1 - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: About
eo: Pri

en: About KVIrc...
eo: Pri KVirc...

en: Architecture
eo: Arĥitekturo

en: Build Command
eo: Komando por Konstrui

en: Build Date
eo: Dato de Konstruo

en: Build Flags
eo: Flagoj por la Konstruo

en: Build Info
eo: Informo pri la Konstruo

en: CPU Name
eo: Ĉefprocesora Nomo

en: Close
eo: Fermi

en: Compiler Flags
eo: Kompililaj Flagoj

en: Compiler Name
eo: Kompilila Nomo

en: Executable Information
eo: Rulebla Informo

en: Forged by the <b>KVIrc Development Team</b>
eo: Forĝita de la <b>KVIrc Evoluiga Teamo</b>

en: Honor && Glory
eo: Honoro && Gloro

en: License
eo: Permesilo

en: Oops... Can't find the license file...
    It MUST be included in the distribution...
    Please report to <pragma at kvirc dot net>
eo: Ho Ve...Mi ne povas trovi la permesilan dosieron...
    Ĝi DEVAS esti inkuzivita en la distribuo...
    Bonvolu raporti al <pragma ĉe kvirc punkto net>

en: Revision Number
eo: Numero de la Revizio

en: Runtime Info
eo: Rultempa Informo

en: Sources Date
eo: Dato de la Fontoj

en: System Name
eo: Sistema Nomo

en: System Version
eo: Sistema Versio
