KVIrc 4.0.0 'Insomnia' - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: About
pl: O

en: About KVIrc...
pl: O KVIrc...

en: Architecture
pl: Architektura

en: Build Command
pl: Polecenie budowania

en: Build Date
pl: Data zbudowania

en: Build Flags
pl: Flagi budowania

en: Build Info
pl: Informacje budowli

en: CPU Name
pl: Nazwa procesora

en: Close
pl: Zamknij

en: Compiler Flags
pl: Flagi kompialtora

en: Compiler Name
pl: Nazwa kompilatora

en: Executable Information
pl: Informacje pliku wykonywalnego

en: Forged by the <b>KVIrc Development Team</b>
pl: Wykuto przez <b>KVIrc Development Team</b>

en: Honor && Glory
pl: Honor && Chwała

en: License
pl: Licencja

en: Oops... Can't find the license file...
    It MUST be included in the distribution...
    Please report to <pragma at kvirc dot net>
pl: Uups... Nie można znaleźć pliku licencji...
    To MUSI być zawarte w dystrybucji...
    Proszę zgłosić to na adres <pragma at kvirc dot net>

en: Revision Number
pl: Numer przeglądu wersji

en: Runtime Info
pl: Informacje środowiska

en: Sources Date
pl: Data źródeł

en: System Name
pl: Nazwa systemu

en: System Version
pl: Wersja systemu
