KVIrc 4.3.1 - en to eo translation catalogue (102 entries)

en: %cAddon id %Q, version %Q%c
eo: %cKromprograma idento %Q, versio %Q%c

en: Addon Packaging Error
eo: Kromprograma Pakada Eraro

en: Addon Unpack Warning
eo: Kromprograma Elpaka Averto

en: Addon registration failed
eo: Kromprograma registrado malsukcesis

en: Addon successfully registered
eo: Kromprogramo sukcese registrita

en: Attempting to register addon "%Q" with version %Q
eo: Provante registri kromprogramon "%Q" kun versio %Q

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Cancel
eo: Rezigni

en: Cannot open file for writing.
eo: Ne povas malfermi dosieron por skribi

en: Cannot write to the file descriptor.
eo: Ne povas skribi al la dosiera priaĵo.

en: Close
eo: Fermi

en: Configure Addon...
eo: Agordi Kromprogramon...

en: Confirm addon uninstallation
eo: Konfirmi kromprograman malinstaladon

en: Create Addon Package - KVIrc
eo: Krei Kromprograman Pakon - KVIrc

en: Create an Addon as a Distributable Package
eo: Krei Kromprogramon kiel Distruebla Pako

en: Created at
eo: Kreita je

en: Created with
eo: Kreita kun

en: Delete Selected Addons
eo: Forigi Elektitajn Kromprogramojn

en: Description: %Q
eo: Priskribo: %Q

en: Do Not Install
eo: Ne Instali

en: Do you really want to uninstall the addon "%1" ?
eo: Ĉu vi vere volas malinstali la kromprogramon "%1"?

en: Do you want to proceed with the installation ?
eo: Ĉu vi volas daŭrigi kun la instalado?

en: Empty file list
eo: Malplena dosiera listo

en: Error installing addon package: %Q
eo: Eraro dum instalado de kromprograma pako: %Q

en: Export Addon - KVIrc
eo: Eksporti Kromprogramon

en: Failed to delete the directory '%1'
eo: Malsukcesis forigi la dosierujon '%1'

en: Failed to unpack the selected file: %1
eo: Malsukcesis elpaki la elektitan dosieron: %1

en: File %1 already exists. Do you want to overwrite it?
eo: Dosiero %1 jam ekzistas. Ĉu vi volas anstataŭigi ĝin?

en: File Summary
eo: Dosiera Resumo

en: Final Information
eo: Fina Informo

en: Finish
eo: Fini

en: Get More Addons...
eo: Havigi Pli da Kromprogramoj...

en: Here there are the files I found in the directories you provided.
    If these and the information showed in the previous page are correct, hit the "Finish" button to complete
    the packaging operations.
eo: Ĉi tie estas la dosieroj kujn mi trovis en la dosierujojn vi provizis.
    Se ĉi tiuj kaj la informo montrita en la antaŭa paĝo estas korektaj klavu la "Fino" butonon por kompleti
    la Pakajn operaciojn.

en: Here there are the information you provided. If these information are correct, hit the "Finish" button to complete the packaging operations.
eo: Ĉi tie estas la informo kiun vi provizis. Se ĉi tiu informo estas korekta, klavu la "Fini" butonon por kompleti la pakajn operaciojn.

en: Here you need to provide information about you (the packager) and a short description of the package you're creating.
eo: Ĉi tie vi bezonas provizi informon pri vi (la pakaĵulo) kaj mallongan priskribon de la pakaĵo kiun vi kreas.

en: Here you need to provide the path where to save the addon package
eo: Ĉi tie vi bezonas provizi la padon kie savi la kromprograman pakon

en: Here you need to select the directory where the addon files are.
eo: Ĉi tie vi bezonas elekti la dosierujon kie la kromprogramaj dosieroj estas.

en: Hit the "Next" button to begin.
eo: Klavu la "Antaŭen" butonon por komenci.

en: Icon File
eo: Piktograma Dosiero

en: Install Addon - KVIrc
eo: Instali Kromprogramon - KVIrc

en: Install Addon Pack - KVIrc
eo: Instali Kromprograman Pakon - KVIrc

en: Install Addon Package From Disk
eo: Instali Kromprograman Pakon de Disko

en: Installing file '%1' into '%2'
eo: Instalas dosieron '%1' en '%2'

en: Internal error: call a head-shrinker
eo: Interna eraro: voku psikiatron

en: KVIrc : Download Addons
eo: KVIrc - Elŝuti Kromprogramojn

en: Manage Script-Based Addons
eo: Administri Skripte-Bazitajn Kromprogramojn

en: Minimum &KVIrc Version:
eo: Minimuma &KVIrc Versio:

en: Minimum KVIrc Version
eo: Minimuma KVIrc Versio

en: Name: %Q
eo: Nomo: %Q

en: No
eo: Ne

en: No spaces allowed, like MyAddon
eo: Spacoj ne permesataj, kiel MiaKromprogramo

en: Package &Author:
eo: Paka &Aŭtoro

en: Package &Description:
eo: Paka &Priskribo

en: Package &Name:
eo: Paka &Nomo:

en: Package &Version:
eo: Paka &Versio:

en: Package Author
eo: Paka Aŭtoro

en: Package Description
eo: Paka Priskribo

en: Package Files
eo: Pakaj Dosieroj

en: Package Information
eo: Paka Informo

en: Package Name
eo: Paka Nomo

en: Package Version
eo: Paka Versio

en: Package saved successfully in %1
eo: Pako savita sukcese en %1

en: Packaging failed
eo: Pakado malsukcesis

en: Please select the addon installation file
eo: Bonviolu elekti la kromprograman instaladan dosieron

en: Save Package
eo: Savi Pakon

en: Save Path
eo: Sava Pado

en: Select save path:
eo: Elekti savpadon:

en: Select the icon file:
eo: Elekti la piktograman dosieron:

en: Select the source directory:
eo: Elekti la fontdosierujon:

en: Show Help
eo: Montri Helpon

en: Skipping inexistant entry '%1'
eo: Transsaltante neekzistantan enskribon '%1'

en: Skipping invalid entry '%1'
eo: Transsaltas nevalidan enskribon '%1'

en: Source Directory
eo: Fonta Dosierujo

en: The addon "%1" does not exist
eo: La kromprogramo "%1" ne ekzistas

en: The addon "%1" has no configure callback set
eo: La kromprogramo "%1" ne havas agordan revokon starigitan

en: The addon "%1" has no help callback set
eo: La kromprogramo "%1" ne havas helpan revokon starigitan

en: The addon "%Q" already exists with version %Q which is higher than %Q
eo: La kromprogramo "%Q" jam ekzistas kun versio %Q kiu estas pli alta ol %Q

en: The directory '%1' doesn't exist
eo: La dosierujo '%1' ne ekzistas

en: The entry '%1' is not a file
eo: La enskribo '%1' ne estas dosiero

en: The file '%1' doesn't exist
eo: La dosiero '%1' ne ekzistas

en: The initialization script (install.kvs) does not exist.
eo: La pravaloriza skripto (install.kvs) ne ekzistas.

en: The package file list is empty
eo: La paka dosiera listo vakas

en: The selected directory does not exist.
eo: La elektita dosierujo ne ekzistas.

en: The selected file does not seem to be a valid KVIrc addon package
eo: La elektata dosiero ŝajnas ne esti valida KVIrc kromprograma pako

en: The selected file does not seem to be a valid KVIrc package: %1
eo: La elektata dosiero ŝajnas ne esti valida KVIrc pako: %1

en: The specified KVIrc version "%Q" is not a valid version string
eo: La specifita KVIrc versio "%Q" ne estas valida versia ĉeno

en: The specified version "%Q" is not a valid version string
eo: La specifita versio "%Q" ne estas valida versia ĉeno

en: The target path can't be empty
eo: La cela pado ne povas esti malplena

en: The target path can't contain ..
eo: La cela pado ne povas enteni ..

en: This KVIrc executable is too old to run this addon (minimum version required is %Q)
eo: Ĉi tiu KVIrc plenumeblaĵo estas tro maljuna por ruli ĉi tiun kromprogramon (minimuma versio bezonata estas %Q)

en: This is what I will check for:
eo: Jen tio kion mi kontrolos:

en: This procedure allows you to export the selected addon to a single package. It is useful when you want to distribute your addon to the public.
eo: Ĉi tiu proceduro permesas vin eksporti la elektitan kromprogramon al sola pako. Estas utila kiam vi volas distribui vian kromprogramon al la publiko.

en: Total: %d addons installed
eo: Totalo: %d kromprogramoj instalitaj

en: Uninstalling existing addon version %Q
eo: Malinstalas ekzistantan kromprogramon versio %Q

en: Version in the form x.y[.z], like 1.0 or 2.0.3
eo: Versio en la aranĝo x.y[.z], kiel 1.0 aŭ 2.0.3

en: Warning: The addon might be incompatible with this version of KVIrc
eo: Averto: La kromprogramo povus esti malkongrua kun ĉi tiu versio de KVIrc

en: Welcome
eo: Bonvenon

en: Yes
eo: Jes

en: Yes, Proceed
eo: Jes, Daŭrigi

en: You will be asked to provide some information like the package name, the version, a description and so on.
eo: Vi estos demandita provizi iom informon kiel la paka nomo, la versio, priskribo kaj tiel plu.

en: You're about to install the following addon package
eo: Vi estas instalonta la sekvan kromprograman pakon

en: Your name here
eo: Via nomo ĉi tie
