KVIrc 4.0.0 'Insomnia' - en to pl translation catalogue (84 entries)

en: %cAddon id %Q, version %Q%c
pl: %cDodatek id %Q, wersja %Q%c

en: Addon Packaging Error
pl: Błąd pakowania dodatku

en: Addon registration failed
pl: Rejestracja dodatku nie powiodła się

en: Addon successfully registered
pl: Dodatek pomyślnie zarejestrowany

en: Attempting to register addon "%Q" with version %Q
pl: Próba rejestracji dodatku "%Q" w wersji %Q

en: Author
pl: Autor

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cannot open file for writing.
pl: Nie można otworzyć pliku do zapisu.

en: Cannot write to the file descriptor.
pl: Nie można zapisać w deskryptorze pliku.

en: Close
pl: Zamknij

en: Configure Addon...
pl: Konfiguracja dodatku...

en: Confirm addon uninstallation
pl: Potwierdzanie dezinstalacji dodatku

en: Create Addon Package - KVIrc
pl: Tworzenie pakietu dodatku - KVIrc

en: Create an Addon as a Distributable Package
pl: Tworzy dodatek jako pakiet dystrybucyjny

en: Created at
pl: Utworzony przez

en: Created with
pl: Utworzony w

en: Delete Selected Addons
pl: Usuwa wybrane dodatki

en: Description: %Q
pl: Opis: %Q

en: Do Not Install
pl: Nie instaluj

en: Do you really want to uninstall the addon "%1" ?
pl: Czy napewno chcesz odinstalować dodatek "%1" ?

en: Do you want to proceed with the installation ?
pl: Czy chcesz kontynuować z instalacją ?

en: Error installing addon package: %Q
pl: Błąd podczas instalacji pakietu dodatku: %Q

en: Export Addon - KVIrc
pl: Eksport dodatku - KVIrc

en: File Summary
pl: Podsumowanie pliku

en: Final Information
pl: Informacja finałowa

en: Finish
pl: Zakończ

en: Get More Addons...
pl: Uzyskaj więcej dodatków...

en: Here there are the files I found in the directories you provided.
    If these and the information showed in the previous page are correct, hit the "Finish" button to complete
    the packaging operations.
pl: Tutaj są pliki które znalazłem w katalogach które dostarczyłeś.
    Jeśli te i informacja pokazana w poprzedniej stronie są poprawne, naciśnij przycisk "Zakończ" w celu zakończenia
    operacji pakowania.

en: Here there are the information you provided. If these information are correct, hit the "Finish" button to complete the packaging operations.
pl: Tutaj jest informacja którą dostarczyłeś. Jeśli ta informacja jest poprawna, naciśnij przycisk "Zakończ" w celu zakończenia operacji pakowania.

en: Here you need to provide information about you (the packager) and a short description of the package you're creating.
pl: Tutaj potrzebujesz dostarczyć informację o sobie (o pakującym) i krótki opis pakietu który tworzysz.

en: Here you need to provide the path where to save the addon package
pl: Tutaj należy podać ścieżkę w której chcesz zapisać pakiet dodatku

en: Here you need to select the directory where the addon files are.
pl: Tutaj musisz wybrać katalog gdzie znajdują się pliki dodatku.

en: Hit the "Next" button to begin.
pl: Naciśnij przycisk "Dalej" aby rozpocząć.

en: Icon File
pl: Plik ikony

en: Install Addon - KVIrc
pl: Instalacja dodatku - KVIrc

en: Install Addon Pack - KVIrc
pl: Instalacja pakietu dodatku - KVIrc

en: Install Addon Package From Disk
pl: Instalacja pakietu dodatku z dysku

en: Internal error: call a head-shrinker
pl: Wewnętrzny błąd: zadzwoń do psychiatry

en: Manage Script-Based Addons
pl: Zarządzanie dodatkami bazującymi na skryptach

en: Minimum &KVIrc Version:
pl: Minimaln&a wersja KVIrc:

en: Minimum KVIrc Version
pl: Minimalna wersja KVIrc

en: Name: %Q
pl: Nazwa: %Q

en: No
pl: Nie

en: No spaces allowed, like MyAddon
pl: Spacje są niedozwolone, przykład MójDodatek

en: Package &Author:
pl: Autor pa&kietu:

en: Package &Description:
pl: Opis pak&ietu:

en: Package &Name:
pl: Nazwa pa&kietu:

en: Package &Version:
pl: Wersja p&akietu:

en: Package Author
pl: Autor pakietu

en: Package Description
pl: Opis pakietu

en: Package Files
pl: Pliki pakietu

en: Package Information
pl: Informacje pakietu

en: Package Name
pl: Nazwa pakietu

en: Package Version
pl: Wersja pakietu

en: Packaging failed
pl: Pakowanie nie powiodło się

en: Please select the addon installation file
pl: Przoszę wybrać plik instalacyjny dodatku

en: Save Package
pl: Zapisz pakiet

en: Save Path
pl: Ścieżka zapisu

en: Select save path:
pl: Wybierz ścieżkę zapisu:

en: Select the icon file:
pl: Wybierz plik ikony:

en: Select the source directory:
pl: Wybierz katalog źródłowy:

en: Show Help
pl: Pokazuje pomoc

en: Source Directory
pl: Katalog źródłowy

en: The addon "%1" does not exist
pl: Dodatek "%1" nie istnieje

en: The addon "%1" has no configure callback set
pl: Dodatek "%1" nie ma wywołania zwrotnego konfiguracji

en: The addon "%1" has no help callback set
pl: Dodatek "%1" nie ma wywołania zwrotnego pomocy

en: The addon "%Q" already exists with version %Q which is higher than %Q
pl: Dodatek "%Q" już istnieje w wersji %Q która jest wyższa od %Q

en: The selected directory does not exist.
pl: Wybrany katalog nie istnieje.

en: The selected file does not seem to be a valid KVIrc addon package
pl: Wybrany plik nie wygląda na poprawny pakiet dodatku KVIrc

en: The specified KVIrc version "%Q" is not a valid version string
pl: Określona wersja KVIrc "%Q" nie jest poprawnym łańcuchem wersji

en: The specified version "%Q" is not a valid version string
pl: Określona wersja "%Q" jest niepoprawnym łańcuchem wersji

en: This KVIrc executable is too old to run this addon (minimum version required is %Q)
pl: Ten plik wykonywalny KVIrc jest za stary do uruchomienia tego dodatku (wymaganą wersją jest %Q)

en: This is what I will check for:
pl: To co będzie sprawdzane:

en: This procedure allows you to export the selected addon to a single package. It is useful when you want to distribute your addon to the public.
pl: Ta procedura pozwala wyeksportować wybrany dodatek do pojedynczego pakietu. Jest to użyteczne kiedy chcesz dystrybuować swój dodatek do społeczności.

en: Total: %d addons installed
pl: Całkowicie: %d dodatków zainstalowano

en: Uninstalling existing addon version %Q
pl: Dezinstalacja istniejącego dodatku w wersji %Q

en: Version in the form x.y[.z], like 1.0 or 2.0.3
pl: Wersja w formie x.y[.z], przykładowo 1.0 lub 2.0.3

en: Warning: The addon might be incompatible with this version of KVIrc
pl: Ostrzeżenie: Dodatek może być niekompatybilny z tą wersją KVIrc

en: Welcome
pl: Witaj

en: Yes
pl: Tak

en: Yes, Proceed
pl: Tak, kontynuuj

en: You will be asked to provide some information like the package name, the version, a description and so on.
pl: Będziesz pytany o podanie pewnej informacji jak nazwa pakietu, wersja, opis i tak dalej.

en: You're about to install the following addon package
pl: Zamierzasz zainstalować następujący pakiet dodatku

en: Your name here
pl: Twoja nazwa tutaj
