kvirc 4.3 - en to eo translation catalogue (25 entries)

en: &Clear Terminated
eo: &Malplenigu Finigitan

en: &Copy Path to Clipboard
eo: &Kopii Padon al Tondejo

en: &Delete file
eo: &Forigi dosieron

en: &Open
eo: &Malfermi

en: &Other...
eo: &Alia...

en: Clear &All
eo: Malplenigi Ĉiujn

en: Clear All Transfers? - KVIrc
eo: Malplenigi Ĉiujn Transirigojn? - KVIrc

en: Clear all transfers, including any in progress?
eo: Malplenigi ĉiujn transirigojn, inkluzivante iujn funkciantajn?

en: Confirm delete
eo: Konfirmi forigon

en: Delete failed
eo: Forigo malsukcesis

en: Do you really want to delete the file %1?
eo: Ĉu vi vere volas forigi la dosieron %1?

en: Failed to remove the file
eo: Malsukcesis forigi la dosieron

en: File Transfers
eo: Dosieraj Transirigoj

en: Information
eo: Informo

en: Local &File
eo: Loka &Dosiero

en: MS-DOS Prompt at Location
eo: MS-DOS Invito ĉe Loko

en: No
eo: Ne

en: OK
eo: Bone

en: Open &Location
eo: Malfermi &Lokon

en: Open &With
eo: Malfermi &Kun

en: Progress
eo: Progreso

en: Size: %1
eo: Grandeco: %1

en: Terminal at Location
eo: Konzolo ĉe Loko

en: Type
eo: Tipo

en: Yes
eo: Jes
