KVIrc 4.1.1 Equilibrium - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: &Clear Terminated
pl: &Wyczyść zakończone

en: &Copy Path to Clipboard
pl: &Kopiuj ścieżkę do schowka

en: &Delete file
pl: &Usuń plik

en: &Open
pl: &Otwórz

en: &Other...
pl: &Inne...

en: Clear &All
pl: Wyczyś&ć wszystko

en: Clear All Transfers? - KVIrc
pl: Wyczyścić wszystkie transfery? - KVIrc

en: Clear all transfers, including any in progress?
pl: Wyczyścić wszystkie transfery, nawet te w toku?

en: Confirm delete
pl: Potwierdź kasowanie

en: Delete failed
pl: Usunięcie nieudane

en: Do you really want to delete the file %1?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć plik %1?

en: Failed to remove the file
pl: Nie udało się usunąć pliku

en: File Transfers
pl: Transfery plików

en: Information
pl: Informacja

en: Local &File
pl: Lokaln&y plik

en: MS-DOS Prompt at Location
pl: Wiersz poleceń MS-DOS w miejscu lokalizacji

en: No
pl: Nie

en: Open &Location
pl: Otwór&z lokalizację (menedżerem plików)

en: Open &With
pl: Otwór&z za pomocą...

en: Progress
pl: Postęp

en: Size: %1
pl: Rozmiar: %1

en: Terminal at Location
pl: Terminal na lokalizacji

en: Type
pl: Typ

en: Yes
pl: Tak
