kvirc-3.0 - en to cs translation catalogue (1339 entries)

en: 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] has been kicked from 
    !c
    %Q
     by 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]: %Q
cs: 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] byl vykopnut z 
    !c
    %Q
     a udělal to 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]: %Q

en: 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] has changed topic to "%Q%c"
cs: 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] změnil téma na "%Q%c"

en: 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] has joined 
    !c
    %Q
cs: 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] přišel do 
    !c
    %Q

en: 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] has joined 
    !c
    %Q
     [implicit +%c umode change]
cs: 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] přišel do 
    !c
    %Q
     [implicit +%c umode změna]

en: 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] has just been kicked from 
    !c
    %Q
     by 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]: %Q
cs: 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] byl zrovna vykopnut z 
    !c
    %Q
     a udělal to 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]: %Q

en: 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] has just joined 
    !c
    %Q
cs: 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] zrovna přišel do 
    !c
    %Q

en: 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] has left 
    !c
    %Q
cs: 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] odešel z 
    !c
    %Q

en: 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] has left 
    !c
    %Q
    : %Q
cs: 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] odešel z 
    !c
    %Q
    : %Q

en: 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] has quit IRC: %Q
cs: 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] opustil IRC: %Q

en: 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] invites you to channel 
    !c
    %Q
     (%Q)
cs: 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] tě zve do kanálu 
    !c
    %Q
     (%Q)

en: 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] is now known as 
    !n
    %Q
cs: 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] je nyní znám jako 
    !n
    %Q

en: 
    !n
    %Q
     invited %Q into channel %Q
cs: 
    !n
    %Q
     pozván %Q do kanálu %Q

en: 
    !nc
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] has just left 
    !c
    %Q
cs: 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] rovna odešel z 
    !c
    %Q

en: 
    !nc
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] has just left 
    !c
    %Q
    : %Q
cs: 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] zrovna odešel z 
    !c
    %Q
    : %Q

en:  (%1 hops)
cs:  (%1 hopů)

en:  on
cs:  na

en: ### End of existing data buffer.
cs: ### Konec existujícího data bufferu.

en: ### Existing data buffer:
cs: ### Existující data buffer:

en: %1 bytes
cs: %1 bajtů

en: %1 hops
cs: %1 hopů

en: %1 servers imported successfully
cs: %1 serverů úspěšně importováno

en: %Q %Q reply from 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]: %Q
cs: %Q %Q odezva od 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]: %Q

en: %Q %Q%c request from 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] (%Q), %Q
cs: %Q %Q%c požadavek od 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] (%Q), %Q

en: %Q %Q%c request from 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] (%Q), ignored (flood limit exceeded)
cs: %Q %Q%c požadavek od 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] (%Q), ignorován (překročen limit zahlcení)

en: %Q PING reply from 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]: %u sec %u msec
cs: %Q PING odezva od %Q [%Q@%Q]: %u sek %u msek

en: %Q [%Q@%Q] has set channel 
    !m%c%c
    mode %c%c
cs: %Q [%Q@%Q] nastavil kanálu 
    !m%c%c
    mód %c%c

en: %Q [%Q@%Q] has set channel 
    !m-l
    limit to %Q
cs: %Q [%Q@%Q] nastavil kanálu 
    !m-l
    limit na %Q

en: %Q [%Q@%Q] has set channel key to "
    !m-k
    %Q
    "
cs: %Q [%Q@%Q] nastavil klíč kanálu na "
    !m-k
    %Q
    "

en: %Q [%Q@%Q] has set channel mode %s
cs: %Q [%Q@%Q] nastavil mód kanálu %s

en: %Q [%Q@%Q] has set mode %c%c 
    !m%c%c
    %Q
cs: %Q [%Q@%Q] nastavil mód %c%c 
    !m%c%c
    %Q

en: %Q [%Q@%Q] has set mode %c%c 
    !n
    %Q
cs: %Q [%Q@%Q] nastavil mód %ce 
    !m%ce
    %Q

en: %Q [%Q@%Q] has set mode %s %Q
cs: %Q [%Q@%Q] nastavil mód %s %Q

en: %Q [%Q@%Q] has unset the channel key
cs: %Q [%Q@%Q] zrušil klíč kanálu

en: %Q [%Q@%Q] has unset the channel limit
cs: %Q [%Q@%Q] zrušil limit kanálu

en: %Q established [%s (%s:%u)]
cs: %Q navázáno [%s (%s:%u)]

en: %Q for 
    !c
    %Q
    : 
    !m-%c
    %Q
     (set by %Q on %Q)
cs: %Q pro 
    !c
    %Q
    : 
    !m-%c
    %Q
     (nastavil %Q v %Q)

en: %Q: no such channel
cs: %Q: žádný kanál

en: %Q: no such server
cs: %Q: žádný server

en: %c
    !n
    %Q
    %c WHOIS info from 
    !s
    %Q
cs: %c
    !n
    %Q
    %c WHOIS info z 
    !s
    %Q

en: %c
    !n
    %Q
    %c WHOWAS info from 
    !s
    %Q
cs: %c
    !n
    %Q
    %c WHOWAS info z 
    !s
    %Q

en: %c
    !n
    %Q
    %c is %c
    !n
    %Q
    !%Q@
    !h
    %Q
    %c
cs: %c
    !n
    %Q
    %c je %c
    !n
    %Q
    !%Q@
    !h
    %Q
    %c

en: %c
    !n
    %Q
    %c is authenticated as %Q
cs: %c
    !n
    %Q
    %c byl autentifikován jako %Q

en: %c
    !n
    %Q
    %c is away: %Q
cs: %c
    !n
    %Q
    %c je pryč: %Q

en: %c
    !n
    %Q
    %c was %c
    !n
    %Q
    !%Q@
    !h
    %Q
    %c
cs: %c
    !n
    %Q
    %c byl %c
    !n
    %Q
    !%Q@
    !h
    %Q
    %c

en: %c
    !n
    %Q
    %c's channels: %Q
cs: %c
    !n
    %Q
    %c je v kanálech: %Q

en: %c
    !n
    %Q
    %c's codepage is %Q: %Q
cs: %c
    !n
    %Q
    %c používá kódovou stránku %Q: %Q

en: %c
    !n
    %Q
    %c's idle time: %ud %uh %um %us
cs: %c
    !n
    %Q
    %c nečinnost: %ud %uh %um %us

en: %c
    !n
    %Q
    %c's info: %Q
cs: %c
    !n
    %Q
    %c info: %Q

en: %c
    !n
    %Q
    %c's real name was: %Q
cs: %c
    !n
    %Q
    %c měl skutečné jméno: %Q

en: %c
    !n
    %Q
    %c's real name: %Q
cs: %c
    !n
    %Q
    %c skutečné jméno: %Q

en: %c
    !n
    %Q
    %c's server: 
    !s
    %Q
     - %Q
cs: %c
    !n
    %Q
    %c užívá server: 
    !s
    %Q
     - %Q

en: %c
    !n
    %Q
    %c's signon time: %Q
cs: %c
    !n
    %Q
    %c se připojil: %Q

en: %c
    !s
    %s
    %c's administrator is %s
cs: %c
    !s
    %s
    %c administrátor je %s

en: %c
    !s
    %s
    %c's contact address is %s
cs: %c
    !s
    %s
    %c kontaktní adresa je %s

en: %c
    !s
    %s
    %c's information:
cs: %c
    !s
    %s
    %c informace:

en: %c
    !s
    %s
    %c's server info: %s
cs: %c
    !n
    %s
    %c server info: %s

en: %c
    !s
    %s
    %c's time is %Q
cs: %c
    !s
    %s
    %c čas je %Q

en: %c%cLinks for %Q
cs: %c%cLinky z %Q

en: %cCore action: %Q
cs: %cCore akce: %Q

en: %cUser action: %Q
cs: %cUživatelská akce: %Q

en: %d matches: %Q
cs: %d záznamů: %Q

en: &About KVIrc
cs: &O aplikaci KVIrc

en: &Add Ban
cs: &Přidat Ban

en: &Always
cs: &Vždy

en: &Apply
cs: &Použít

en: &Auto Tile
cs: &Auto vedle sebe

en: &Browse...
cs: &Procházet...

en: &Cancel
cs: &Zrušit

en: &Cascade Windows
cs: Okna &Přes sebe

en: &Configure KVIrc...
cs: &Konfigurovat KVIrc...

en: &Copy
cs: &Kopírovat

en: &Don't apply any theme
cs: &Nepoužít žádné téma

en: &Fancy Theme
cs: &Fancy téma

en: &Help
cs: &Nápověda

en: &Help Browser (Panel)
cs: &Prohlížeč nápovědy (Panel)

en: &Join
cs: &Přijít

en: &Load From...
cs: &Otevřít z...

en: &Minimalist Theme
cs: &Minimalistické téma

en: &Next >
cs: &Další >

en: &No
cs: &Ne

en: &Other...
cs: &Ostatní...

en: &Paste
cs: &Vložit

en: &Quit
cs: &Konec

en: &Remove
cs: &Odebrat

en: &Remove Selected
cs: &Odebrat vybrané

en: &Save As...
cs: &Uložit jako...

en: &Say to Window
cs: Ří&ct do okna

en: &Settings
cs: &Nastavení

en: &Tile Windows
cs: Okna &Vedle sebe

en: &Tip of the Day
cs: &Tip dne

en: &Tools
cs: &Nástroje

en: &Window
cs: &Okno

en: &Yes
cs: &Ano

en: 'item', 'popup', 'label' or 'separator' keyword expected
cs: 'item', 'popup', 'label' nebo 'separator' klíčová slova očekávána

en: (DNS Internal) Bad flags
cs: (DNS Interní) Špatné flagy

en: (DNS Internal) IPC failure (slave data corrupted)
cs: (DNS Interní) IPC selhání (poškozená data slave)

en: (DNS Internal) Out of memory
cs: (DNS Interní) Mimo paměť

en: (DNS Internal) Service not supported
cs: (DNS Interní) Služba není podporována

en: (DNS Internal) Unsupported address family
cs: (DNS Interní) Nepodporovaná rodina adres

en: (DNS Internal) Unsupported socket type
cs: (DNS Interní) Nepodporovaný typ soketu

en: (None)
cs: (Žádné)

en: (Unknown)
cs: (Neznámý)

en: (unknown)
cs: (neznámý)

en: +I mode change
cs: +l změna módu

en: +b mode change
cs: +b změna módu

en: +e mode change
cs: +e změna módu

en: +o mode change
cs: +o změna módu

en: +v mode change
cs: +v změna módu

en: , probably away
cs: , pravděpodobně pryč

en: , using server %1
cs: , používá server %1

en: -I mode change
cs: -l změna módu

en: -b mode change
cs: -b změna módu

en: -e mode change
cs: -e změna módu

en: -o mode change
cs: -o změna módu

en: -v mode change
cs: -v změna módu

en: : No such nickname in the user database, ignoring the change
cs: : Žádná taková přezdívka v databázi, ignoruji změnu

en: : No valid local copy of avatar available, ignoring
cs: : Není dostupná platná lokální kopie avataru, ignoruji

en: : No valid local copy of avatar available, requesting one (DCC GET %s)
cs: : Není dostupná lokální kopie avataru, požaduji (DCC GET %s)

en: : No valid local copy of avatar available, requesting one (HTTP GET %s)
cs: : Není dostupná platná kopie avataru, požaduje se (HTTP GET %s)

en: : No valid local copy of avatar available; failed to start an HTTP transfer, ignoring
cs: : Není dostupná platná kopie avataru; selhalo spuštění HTTP přenosu, ignoruji

en: : No valid local copy of avatar available; flood limit exceeded, ignoring
cs: : Není dostupná platná lokální kopie avataru; překročen limit zahlcení, ignoruji

en: : Unknown user mode
cs: : Neznámý mód uživatele

en: < &Back
cs: < &Zpět

en: <b>Can't find any tip... :(</b>
cs: <b>Nelze nalézt žádný tip... :(</b>

en: <b>Channel mode:</b>
cs: <b>Mód kanálu:</b>

en: <b>Double-click:</b><br>%Q
cs: <b>Dvojklik:</b><br>%Q

en: <b>Middle-click:</b><br>%Q
cs: <b>Prostřední klik:</b><br>%Q

en: <b>Right click</b> to add/remove applets
cs: <b>Pravý klik</b> pro přidání/odebrání apletů

en: <b>Right-click:</b><br>%Q
cs: <b>Pravý klik:</b><br>%Q

en: <b>Shift+Drag</b> or <b>Ctrl+Drag</b> to move the applet around<br><b>Right click</b> to see the other options
cs: <b>Shift+Drag</b> nebo <b>Ctrl+Drag</b> pro přesun apletu po liště<br><b>Pravý klik</b> pro prohlédnutí dalších možností

en: <center><b>/LIST command parameters:</b><br>Many servers accept special parameters that allow you to filter the returned entries.<br>Commonly, masked channel names (*kvirc*) are accepted as parameters, as well as strings like <b>c&lt;n</b> or <b>c&gt;n</b> where <b>n</b> is the minimum or maximum of users on the channel.</center>
cs: <center><b>Parametry příkazu /LIST:</b><br>Mnoho serverů přijímá speciální parametry, které vám umožňují filtrovat vrácené hodnoty.<br>Většinou maskované názvy kanálů (*kvirc*) jsou přijímány jako parametry, stejně tak znaky jako <b>c&lt;n</b> nebo <b>c&gt;n</b> kde <b>n</b> je minimum, nebo maximum uživatelů na kanálu.</center>

en: <center><b>Welcome!</b><br><br>This wizard will guide you in the process of downloading a list of IRC servers. Please click "<b>Next</b>" to begin the operation.</center>
cs: <center><b>Vítejte!</b><br><br>Tento průvodce Vás provede procesem stažení seznamu IRC serverů. Prosím klikněte na "<b>Další</b>" pro začátek operace.</center>

en: <center>Here you can modify the URL that the list will be downloaded from. In most cases the default URL is acceptable.</center>
cs: <center>Zde můžete měnit URL, ze které bude stahován seznam. V mnoha případech je výchozi URL přijatelná.</center>

en: <p><h2>Welcome :)</h2>This is your first time running this version of KVIrc.<br>This wizard will guide you through the few steps required to complete the setup.<br><br>If you had a previous version of KVIrc installed, no worries. You will have a chance to preserve the old configuration.</p><p>Click "<b>Next</b>" to proceed.</p>
cs: <p><h2>Vítejte :)</h2>Toto je vaše první spuštění této verze KVIrc.<br>Tento průvodce vám pomůže projít nezbytnými kroky potřebnými k dokončení nastavení.<br><br>Pokud máte nainstalovanou předchozí verzi KVIrc, tak žádné obavy. Budete mít možnost zachovat starou konfiguraci.</p><p>Klikněte na "<b>Další</b>" pro pokračování.</p>

en: <p>All of the files in this distribution are covered by the GPL. In human terms this can be read as follows:<br><ul><li><b>KVIrc is free</b>, use it, have fun! <b>:)</b></li><li>If you use <b>any</b> part of KVIrc in your own project, you <b>must</b> release that project under the same license.</li></ul></p><p>The "legalese" version of the license is shown in the box below.</p>
cs: <p>Všechny soubory v této distribuci jsou vydány pod GPL. V srozumitelné podobě to může být vyloženo asi takto:<br><ul><li><b>KVIrc je svobodné</b>, používejte ho, užívejte si ho! <b>:)</b></li><li>Pokud použijete <b>jakoukoliv</b> část KVIrc ve vašem vlastním projektu, <b>musíte</b> vydat tento projekt pod stejnou licencí.</li></ul></p><p>"Zkrácená" verze licence je zobrazena v rámečku dole.</p>

en: <p>Here you can choose the default appearance of KVIrc.<br><br>The Fancy Theme uses icons, a transparent background and a lot of colors. The Minimalist Theme is designed for low-color displays or for "console" extremists; it's more or less white text on a black background.<br><br>If you had a previous version of KVIrc installed, you can choose to not apply any theme in order to preserve your current visual settings.<br><br>If you don't know what to choose, just use the default.</p>
cs: <p>Zde si můžete vybrat výchozí vzhled KVIrc.<br><br>Fancy téma používá ikony, transparentní pozadí a hodně barev. Minimalistické téma je navrženo pro obrazovky s nízkym počtem barev, nebo pro "konzolové" extremisty; je to víceméně bílý text na černém pozadí.<br><br>Pokud jste měli nainstalovanou předchozí verzi KVirc, nemusíte aplikovat žádný uvedený motiv, aby bylo zachováno vaše původní vizuální nastavení.<br><br>Pokud nevíte co vybrat, vyberte výchozí.</p>

en: A really lame text transformation engine :D
cs: Skutečně lamerský transformátor textu :D

en: A really lame text transformation engine: Light Version.
cs: Skutečně lamerský transformátor textu : Odlehčená verze.

en: A&dd
cs: Při&dat

en: Abort Connection
cs: Přerušit spojení

en: Abort Setup - KVIrc Setup
cs: Přerušit Nastavení - KVIrc Nastavení

en: Aborted
cs: Přerušeno

en: About &KVIrc
cs: O aplikaci &KVIrc

en: Access denied
cs: Přístup zamítnut

en: Acknowledge error
cs: Chyba potvrzení

en: Acquire Screenshot
cs: Udělat snímek obrazovky

en: Acquires a Screenshot of the KVIrc main window
cs: Udělá snímek obrazovky hlavního okna KVIrc

en: Actions related to settings
cs: Akce příbuzné nastavení

en: Actions related to the Graphic User Interface
cs: Akce příbuzné Grafickému Uživatelskému Interfejsu

en: Actions that will appear in the "Tools" menu
cs: Akce, které se zobrazí v menu "Nástroje"

en: Acts as a separator for other items: performs no action
cs: Chová se jako oddělovač položek: neprovádí žádnou akci

en: Add
cs: Přidat

en: Add Applet
cs: Přidat applet

en: Added %d sec file offer for file %Q (%Q) to recipient %Q
cs: Přidána %d sek nabídka sdílení souboru %Q (%Q) pro příjemce %Q

en: Added %d secs file offer for file %Q (%Q) and receiver %Q
cs: Přidána %d sek nabídka pro soubor %Q (%Q) a příjemce %Q

en: Address already in use
cs: Adresa se již používá

en: Address:
cs: Adresa:

en: Advanced...
cs: Pokročilé...

en: Age:
cs: Věk:

en: Allows entering and leaving away state
cs: Umožní vstup a opuštění pryč módu

en: Allows executing a KVS script from file
cs: Umožní spouštění KVS skriptu ze souboru

en: Allows subscribing to the KVIrc mailing list
cs: Dovolí přihlášení se do mailing listu KVIrc

en: Allows you to configure nickname, username, avatar etc...
cs: Umožňuje nastavit přezdívku, uživatelské jméno, avatar atd...

en: Allows you to configure the servers and eventually to connect to them
cs: Umožní konfigurovat servery a případně se poté připojit

en: Allows you to connect to a server or to terminate the current connection
cs: Umožní připojení k serveru nebo zrušení současného spojení

en: Allows you to manage the script-based addons
cs: Umožňuje správu skriptových rozšíření

en: Allows you to manage the themes
cs: Umožňuje správu témat

en: Am de-halfop'd
cs: Jsem polodeopován

en: Am de-userop'd
cs: Jsem uživatel-deopnut

en: Am deop'd
cs: Jsem deopnut

en: Am devoiced
cs: Sebrali mi voice

en: Am halfop'd
cs: Jsem polopován

en: Am kicked
cs: Jsem vykopnut

en: Am op'd
cs: Jsem opnut

en: Am userop'd
cs: Jsem uživatel-opnut

en: Am voiced
cs: Dostal jsem voice

en: Anodine's Full Grid
cs: Anodine plná mřížka

en: Another connection in progress
cs: Probíhá jiné spojení

en: Application Folders
cs: Složky aplikace

en: Apply to all IRC Contexts
cs: Použít na všechny IRC kontexty

en: Are ya here?
cs: Jseš tu?

en: Arranges the MDI windows in a maximized-cascade fashion
cs: Uspořádá MDI okna maximalizovaně přes sebe

en: Attempting %Q to %Q (%Q) on port %u
cs: Zkouší se %Q k %Q (%Q) na portu %u

en: Attempting to 'bounce' on proxy %s on port %u (protocol %s)
cs: Zkouší se 'bounce' na proxy %s na portu %u (protokol %s)

en: Attempting to rejoin 
    !c
    %Q
    ...
cs: Zkouší se znovu přijít do 
    !c
    %Q
    ...

en: Auto-joining network specific channels
cs: Auto-příchod do kanálů pro tuto síť

en: Auto-joining server specific channels
cs: Auto-příchod do kanálů pro tento server

en: Available channel modes:
cs: Dostupné módy kanálu:

en: Available user modes:
cs: Dostupné módy uživatele:

en: Avatar change
cs: Změna avataru

en: Avatar download failed for %Q!%Q@%Q and url %Q: %Q
cs: Stažení avataru selhalo pro %Q!%Q@%Q a url %Q: %Q

en: Average hops: ~%d.%d
cs: Průměrně hopů: ~%d.%d

en: Away
cs: Pryč

en: Away Indicator
cs: Pryč indikátor

en: Away message
cs: Pryč zpráva

en: Away on %1
cs: Pryč na %1

en: Away on all
cs: Pryč všude

en: Away since
cs: Pryč od

en: Away/Back
cs: Pryč/Návrat

en: Back
cs: Předchozí

en: Back on %1
cs: Zpátky na %1

en: Back on all
cs: Zpátky všude

en: Background
cs: Pozadí

en: Bad file descriptor
cs: Špatný deskriptor souboru

en: Bad key data
cs: Špatná data klíče

en: Ban exception listing
cs: Seznam vyjímek banů

en: Ban exception matching my mask
cs: Ban s výjimkou na mojí masku

en: Ban listing
cs: Seznam banů

en: Ban matching my mask
cs: Ban na moji masku

en: Ban unexception matching my mask
cs: Ban s výjimkou na mojí masku odstraněn

en: BitTorrent message
cs: BitTorrent zpráva

en: Block device
cs: Blokové zařízení

en: Boolean options (1/0)
cs: Booleovské možnosti (1/0)

en: Broadcast notice
cs: Vysílat oznámení

en: Broadcast private message
cs: Vysílat soukromou zprávu

en: Broken (unknown) links: %d
cs: Poruchy (neznámé) linky: %d

en: Broken link: Missing parent (%s) for %s (%d hops): %s (used /LINKS <mask> ?)
cs: Poškozený link: Chybí zdroj (%s) pro %s (%d hopů): %s (použito /LINKS <maska> ?)

en: Broken message syntax, can't extract hops number, assuming 0
cs: Poškozená syntaxe zprávy, nelze získat počet hopů, nastavuji 0

en: Broken pipe
cs: Zlomená roura

en: Builtin images
cs: Vestavěné obrázky

en: CTCP ACTION from 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]: %Q
cs: CTCP ACTION od %Q [%Q@%Q]: %Q

en: CTCP reply
cs: CTCP odezva

en: CTCP request flood warning
cs: Upozornění CTCP zahlcení

en: CTCP request ignored
cs: CTCP požadavek ignorován

en: CTCP request replied
cs: CTCP požadavek zodpovězen

en: CTCP request unknown
cs: Neznámý CTCP požadavek

en: Can't add a file offer for file %Q (huh ? file not readable ?)
cs: Nelze přidat ke sdílení soubor %Q (huh ? soubor je nečitelný ?)

en: Can't assign the requested address
cs: Nelze přiřadit požadovanou adresu

en: Can't create the terminal emulation part
cs: Nelze vytvořit část emulace terminálu

en: Can't evaluate creation time
cs: Nelze spočítat čas vytvoření

en: Can't find the proxy IP address: %Q
cs: Nelze nalézt IP adresu proxy: %Q

en: Can't find the server IP address: %Q
cs: Nelze nalézt IP adresu serveru: %Q

en: Can't find the window with id '%Q'
cs: Nelze nalézt okno s id '%Q'

en: Can't kill a builtin class
cs: Nelze killnout vestavěnou třídu

en: Can't open file for appending
cs: Nelze otevřít soubor pro připojování

en: Can't open file for reading
cs: Nelze otevřít soubor pro čtení

en: Can't open file for writing
cs: Nelze otevřít soubor pro zápis

en: Can't open the filter file %Q for writing
cs: Nelze otevřít soubor %Q pro zápis

en: Can't open the filter file %s for reading.
cs: Nelze otevřít soubor %s pro čtení.

en: Can't resolve local host address, using default 127.0.0.1
cs: Nelze zjistit adresu lokálního hostitele, použita výchozí 127.0.0.1

en: Can't resolve local host address, using user supplied one (%Q)
cs: Nelze zjistit adresu lokálního hostitete, bude použita adresa zadaná uživatelem (%Q)

en: Can't resolve the localhost name
cs: Nelze zjistit lokálního hostitele

en: Can't retrieve the terminal emulation factory
cs: Nelze zjistit nastavení emulátoru terminálu

en: Can't send a zero-size file
cs: Nelze poslat soubor s nulovou délkou

en: Can't set the current avatar to '%Q': can't load the image
cs: Nelze nastavit současný avatar na '%Q': nelze načíst obrázek

en: Can't set the current avatar to '%Q': failed to start the http transfer
cs: Nelze nastavit současný avatar na '%Q': selhalo spuštění http přenosu

en: Can't setup a listening socket : bind failed
cs: Nelze vytvořit naslouchací soket : vázání selhalo

en: Can't start the DNS slave thread
cs: Nelze spustit DNS slave vlákno

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Cannot create directory %s.
    You may not have write permission for that path. Please go back and choose another directory.
cs: Nelze vytvořit adresář %s.
    Nemáte právo pro zápis pro tuto cestu. Prosím vraťte se zpět a vyberte jiný adresář.

en: Cannot request links: No active connection
cs: Nelze požadovat linky: Není aktivní spojení

en: Cannot request list: No active connection
cs: Nelze požadovat seznam kanálů: Není žádné aktivní spojení

en: Cannot stop list download, no active connection.
cs: Nelze zastavit stahování seznamu, není žádné aktivní spojení.

en: Cascade &Maximized
cs: Přes sebe &maximalizovaně

en: Cascade windows
cs: Okna přes sebe

en: Category: %Q
cs: Kategorie: %Q

en: Chan admin status set
cs: Nastaven stav admin kanál

en: Chan admin status unset
cs: Zrušen stav admin kanál

en: Chan owner status set
cs: Nastaven stav vlastník kanálu

en: Chan owner status unset
cs: Zrušen stav vlastník kanálu

en: ChanServ message
cs: ChanServ zpráva

en: Change Nickname
cs: Změnit přezdívku

en: Changed text encoding to %Q
cs: Kódování textu změněno na %Q

en: Channel
cs: Kanál

en: Channel 
    !c
    %Q
     was created at %Q
cs: Kanál 
    !c
    %Q
     byl vytvořen v %Q

en: Channel CTCP
cs: Kanálové CTCP

en: Channel Modes
cs: Módy kanálu

en: Channel creation time reply
cs: Odezva času vytvoření kanálu

en: Channel encrypted private message
cs: Šifrovaná zpráva kanálu

en: Channel key change
cs: Změna klíče kanálu

en: Channel limit change
cs: Změna limitu kanálu

en: Channel list
cs: Seznam kanálů

en: Channel list begin: channel, users, topic
cs: Začátek seznamu kanálů: kanál, uživatelů, téma

en: Channel list message
cs: Zpráva seznamu kanálů

en: Channel mode
cs: Mód kanálu

en: Channel mode for 
    !c
    %Q
     is %s
cs: Mód kanálu pro 
    !c
    %Q
     je %s

en: Channel name
cs: Název kanálu

en: Channel notice
cs: Kanálové oznámení

en: Channel operators
cs: Operátoři kanálu

en: Channel password
cs: Heslo kanálu

en: Channel private message
cs: Soukromá zpráva v kanále

en: Channel synchronized in %d.%d seconds
cs: Kanál synchronizován během %d.%d sekund

en: Channel topic is: %Q
cs: Téma kanálu je: %Q

en: Channel topic:
cs: Téma kanálu:

en: Channel was created at %Q
cs: Kanál byl vytvořen v %Q

en: Channels list download finished
cs: Stažení seznamu kanálů dokončeno

en: Char device
cs: Znakové zařízení

en: Choose Avatar - KVIrc
cs: Výběr Avataru - KVIrc

en: Choose Temporary Background...
cs: Zvolte dočasné pozadí...

en: Choose Temporary Font...
cs: Zvolte dočasné písmo...

en: Choose a Configuration Folder - KVIrc Setup
cs: Vyberte adresář konfigurace - KVIrc Nastavení

en: Choose a Directory - KVIrc
cs: Zvolte adresář - KVIrc

en: Choose a Download Folder - KVIrc Setup
cs: Vyberte adresář pro stahování - KVIrc Nastavení

en: Choose a File - KVIrc
cs: Vyberte soubor - KVIrc

en: Choose a servers.ini file
cs: Zvolte soubor servers.ini

en: Choose an Image File - KVIrc
cs: Vyberte soubor obrázku - KVIrc

en: Choose an Old Configuration Folder - KVIrc Setup
cs: Vyberte původní adresář konfigurace - KVIrc Nastavení

en: Choose filename
cs: Vyberte soubor

en: Choose image ...
cs: Zvolte obrázek ...

en: Choose the background image...
cs: Zvolte obrázek pozadí ...

en: Choose the file to share
cs: Vyberte soubor pro sdílení

en: Chunk header too long: exceeded 4096 bytes
cs: Hlavička chunku příliš dlouhá: přesahuje 4096 bajtů

en: Clear
cs: Smazat

en: Clear Buffer
cs: Smazat buffer

en: Clipboard
cs: Schránka

en: Close
cs: Zavřít

en: Close links (1 <= hops <= 3): %d (~%d.%d %)
cs: Blízkých linků (1 <= hopů <= 3): %d (~%d.%d %)

en: Close this window
cs: Zavřít toto okno

en: Color options (#RRGGBB)
cs: Barevné možnosti (#RRGGBB)

en: Command syntax %Q: %Q
cs: Syntaxe příkazu %Q: %Q

en: Commit Changes
cs: Provést změny

en: Common channels for 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]: %Q
cs: Společné kanály s 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]: %Q

en: Common channels: %2
cs: Společné kanály: %2

en: Compression library error
cs: Chyba komprimační knihovny

en: Compression library initialization error
cs: Chyba inicializace kompresní knihovny

en: Compression library internal error
cs: Interní chyba kompresní knihovny

en: Configuration files (*.kvc)
cs: Konfigurační soubory (*.kvc)

en: Configure
cs: Nastavit

en: Configure Identity...
cs: Konfigurovat identitu...

en: Configure KVIrc...
cs: Konfigurovat KVIrc...

en: Configure Registered Users...
cs: Konfigurovat Registrované uživatele...

en: Configure Servers...
cs: Konfigurovat servery...

en: Configure Theme...
cs: Konfigurovat téma...

en: Confirm Multiline Message
cs: Potvrdit víceřádkouvou zprávu

en: Confirmation - KVIrc
cs: Potvrzení - KVIrc

en: Connect
cs: Připojit

en: Connect To
cs: Připojit k

en: Connect/Disconnect
cs: Spojení/Odpojení

en: Connected since
cs: Připojen od

en: Connection
cs: Spojení

en: Connection Timer
cs: Časovač připojení

en: Connection attempt failed [%s]
cs: Pokus o spojení selhal [%s]

en: Connection in progress...
cs: Probíhá připojování...

en: Connection refused
cs: Spojení odmítnuto

en: Connection reset by peer
cs: Spojení resetováno peer

en: Connection status
cs: Stav spojení

en: Connection terminated [%s (%s:%u)]
cs: Spojení ukončeno [%s (%s:%u)]

en: Connection thru HTTP proxy failed
cs: Spojení přes HTTP proxy selhalo

en: Connection timed out
cs: Spojení vypršelo

en: Connection to server established
cs: Spojení se serverem navázáno

en: Connection to server lost
cs: Spojení se serverem ztraceno

en: Contacting %Q %s (%s) on port %u
cs: Kontaktuje se %Q %s (%s) na portu %u

en: Context
cs: Kontext

en: Copy to clipboard
cs: Kopírovat do schránky

en: Corrupted message data or invalid decrypt key
cs: Poškozená data zprávy nebo neplatný dešifrovací klíč

en: Could not paste file
cs: Nelze vkládat soubor

en: Count
cs: Počet

en: Create desktop shortcut
cs: Vytvořit zástupce na ploše

en: Creates a new IRC context console
cs: Vytvoří konzoli nového IRC kontextu

en: Creates an embedded editor for long scripts
cs: Vytvoří vestavěný editor pro dlouhé skripty

en: Creating package...
cs: Vytváří se balíček...

en: Crypt: Can't create an engine instance: crypting disabled
cs: Šifrování: Nelze vytvořit instanci nástroje: šifrování vypnuto

en: Crypt: Can't initialize the engine :%s
cs: Šifrování: Nelze inicializovat nástroj :%s

en: Crypt: You have to enable encryption and/or decryption for the engine to work
cs: Šifrování: Je třeba povolit šifrování anebo dešifrování, aby nástroj fungoval

en: Crypting
cs: Šifrování

en: Cryptography/text transformation
cs: Šifrování/transformace textu

en: Cu&t
cs: Vyj&mout

en: Current IRC URI
cs: Současné IRC URI

en: Current transmission cipher
cs: Současná přenosová šifra

en: Current window is not a channel
cs: Toto okno není kanál

en: Customize Toolbars...
cs: Upravit nástrojové lišty...

en: Customize...
cs: Upravit...

en: DCC chat message
cs: DCC chat zpráva

en: DCC error
cs: DCC chyba

en: DCC message
cs: DCC zpráva

en: DCC request
cs: DCC požadavek

en: Data buffer too long
cs: Příliš velký datový buffer

en: Dead channel
cs: Mrtvý kanál

en: Debug Messages
cs: Ladící Zprávy

en: Decrypt key:
cs: Dešifrovací klíč:

en: Default
cs: Výchozí

en: Default Theme
cs: Výchozí téma

en: Delete
cs: Smazat

en: Description
cs: Popis

en: Description: %Q
cs: Popis: %Q

en: Desktop Integration
cs: Integrace s desktopem

en: Destination file exists: file not renamed
cs: Cílový soubor existuje: soubor nebyl přejmenován

en: Destination file exists: no copy made
cs: Cílový soubor existuje: kopie nevytvořena

en: Did you know...
cs: Víte, že...

en: Direct links: %d (~%d.%d %)
cs: Přímých linků: %d (~%d.%d %)

en: Directory
cs: Adresář

en: Discard Changes
cs: Zahodit změny

en: Disconnect
cs: Odpojit

en: Distant links (7 <= hops): %d (~%d.%d %)
cs: Vzdálených linků (7 <= hopů): %d (~%d.%d %)

en: Division by zero
cs: Dělení nulou

en: Dns query failed
cs: Dns dotaz selhal

en: Dns temporaneous fault (try again)
cs: Dočasné selhání dns (zkuste znovu)

en: Do not disturb... watching TV
cs: Nerušit... sleduji TV

en: Do not overwrite folder? - KVIrc
cs: Nepřepisovat adresář? - KVIrc

en: Double click to enable it
cs: Dvojklik pro zapnutí

en: Double click to enter away mode
cs: Dvojklik pro pryč mód

en: Double click to leave away mode
cs: Dvojklik pro zrušení pryč módu

en: Double-click to edit...
cs: Dvojklik pro úpravy...

en: Double-click to look up this hostname<br>Right-click to view other options
cs: Dvojklikem zjistíte hostitele<br>Pravým kliknutím prohlédnete další možnosti

en: Double-click to open this link
cs: Dvojklikem navštívíte odkaz

en: Double-click to read the MOTD<br>Right-click to view other options
cs: Dvojklikem přečtete MOTD<br>Pravým kliknutím zobrazíte další možnosti

en: Double-click to set...
cs: Dvojklik pro nastavení...

en: Double-click to set<br>
cs: Dvojklik pro nastavení<br>

en: Download files to folder:
cs: Stažené soubory do adresáře:

en: Drag the applet while holding the Shift or Ctrl key to move it to the desired position
cs: Uchopte aplet při stisknutém Shift nebo Ctrl pro přesun na zvolené umístění

en: Dreaded License Agreement
cs: Obávané licenční ujednání

en: Dropping connection (request too long)
cs: Přerušuji spojení (požadavek příliš dlouhý)

en: Edit Actions...
cs: Upravit Akce...

en: Edit Aliases...
cs: Upravit Aliasy...

en: Edit Events...
cs: Upravit Události...

en: Edit Popups...
cs: Upravit Popupy...

en: Edit Raw Events...
cs: Upravit Raw události...

en: Either the source doesn't exist or the destination can not be created
cs: Buď neexistuje zdroj, nebo nemůže být vytvořen cíl

en: Empty request (EOT ?)
cs: Prázdný požadavek (EOT ?)

en: Enable URL ban list
cs: Povolit seznam URL banů

en: Enable decryption
cs: Povolit dešifrování

en: Enable encryption
cs: Povolit šifrování

en: Encrypt key:
cs: Šifrovací klíč:

en: Encrypted DCC chat message
cs: Šifrovaná DCC chat zpráva

en: Encrypted channel notice
cs: Šifrované oznámení kanálu

en: Encrypted query notice
cs: Šifrované query oznámení

en: End of %c
    !s
    %s
    %c's information
cs: Konec %c
    !s
    %s
    %c informací

en: End of LINKS
cs: Konec LINKS

en: End of LIST
cs: Konec SEZNAMU

en: End of NAMES for 
    !c
    %Q
cs: Konec NAMES z 
    !c
    %Q

en: End of WHO list for %Q
cs: Konec WHO seznamu pro %Q

en: End of channel %Q for 
    !c
    %Q
cs: Konec kánalu %Q pro 
    !c
    %Q

en: End of help about %Q
cs: Konec nápovědy o %Q

en: End of merged output
cs: Konec spojeného výstupu

en: Engine not initialized
cs: Nástroj není inicializován

en: Enter Away Mode
cs: Vstoupit do Pryč módu

en: Error 0: Success ?
cs: Chyba 0: Hotovo ?

en: Error in compressed file stream
cs: Chyba v komprimovaném souboru

en: Error in loading module
cs: Chyba při nahrání modulu

en: Error while compressing a file stream
cs: Chyba během komprese souboru

en: Error while loading plugin.
cs: Chyba při nahrávání pluginu.

en: Everything is all right
cs: Všechno je v pořádku

en: Execute Script...
cs: Spustit skript...

en: Executing scheduled identity specific "on connect" commands
cs: Spouští se příkazy naplánované "po připojení" pro identitu

en: Executing scheduled identity specific "on login" commands
cs: Spouští se naplánované příkazy "při přihlašování" pro identitu

en: Executing scheduled network specific "on connect" commands
cs: Spouští se příkazy naplánované "po připojení" pro síť

en: Executing scheduled network specific "on login" commands
cs: Spouští se naplánované příkazy "při přihlašování" pro síť

en: Executing scheduled server specific "on connect" commands
cs: Spouští se příkazy naplánované "po připojení" pro server

en: Executing scheduled server specific "on login" commands
cs: Spouští se naplánované příkazy "při přihlašování" pro server

en: Expand &Horizontally
cs: Rozšířit &Horizontálně

en: Expand &Vertically
cs: Rozšířit &Vertikálně

en: Failed to create the target directory
cs: Nelze vytvořit cílový adresář

en: Failed to create the theme directory
cs: Selhalo vytvoření adresáře témat

en: Failed to create the theme subdirectory
cs: Selhalo vytvoření podadresáře témat

en: Failed to execute the init routine
cs: Selhalo spuštění inicializační rutiny

en: Failed to initialize the specified crypt engine: %Q
cs: Selhala alokace zvoleného šifrovacího nástroje: %Q

en: Failed to load avatar with name "%Q" and local path "%Q"
cs: Selhalo načtení avataru se jménem "%Q" a lokální cestou "%Q"

en: Failed to load the selected image
cs: Selhalo načtení zvoleného obrázku

en: Failed to load the specified screenshot image
cs: Selhalo načtení zvoleného obrázku snímku obrazovky

en: Failed to open a source file for reading
cs: Nelze otevřít zdrojový soubor pro čtení

en: Failed to put the socket in non blocking mode
cs: Selhalo nastavení soketu do neblokovacího módu

en: Failed to rename the existing file, please rename manually and retry
cs: Selhalo přejmenování existujícího souboru, prosím zkuste to ručně a znovu

en: Failed to save one of the theme images
cs: Selhalo uložení jednoho z obrázků témat

en: Failed to save the screenshot image
cs: Selhalo uložení snímku obrazovky

en: Failed to set the encoding to %Q: mapping not available.
cs: Selhalo nastavení kódování na %Q: mapování není dostupné.

en: Failed to set up the link filter "%Q", will try with plain IRC
cs: Selhalo nastavení filtrované linky "%Q", zkusí se obyčejné IRC

en: Failed to start the connection: %Q
cs: Selhalo navázání spojení: %Q

en: Failed to start the server list transfer :(
cs: Selhalo spuštění přenosu seznamu serverů :(

en: Failed to write the filter file %Q (IO Error)
cs: Selhal zápis souboru filtru %Q (IO Chyba)

en: Feature not available
cs: Funkce není dostupná

en: Female
cs: Žena

en: File Exists - KVIrc
cs: Soubor existuje - KVIrc

en: File I/O error
cs: Chyba I/O souboru

en: File download failed
cs: Stažení souboru selhalo

en: File download from %1 failed
cs: Stahování souboru od %1 selhalo

en: File download from %1 successfully complete
cs: Stahování souboru od %1 úspěšně dokončeno

en: File download successfully complete
cs: Stažení souboru úspěšně dokončeno

en: File downloaded: processing ...
cs: Soubor stažen: zpracování ...

en: File not found or empty
cs: Soubor nenalezen nebo prázdný

en: File read error
cs: Chyba čtení souboru

en: File write error
cs: Chyba zápisu souboru

en: Filter:
cs: Filtr:

en: Finish
cs: Hotovo

en: Flooded with messages
cs: Flooder se zprávami

en: Font options (family,pointsize,style,charset,weight,flags (biusf))
cs: Možnosti Fontu (rodina,velikost,styl,kódování,tloušťka,flagy (biusf))

en: Forbid /KNOCK
cs: Zakázat /KNOCK

en: Forbid channel CTCPs
cs: Zakázat kanálové CTCP

en: Foreground
cs: Popředí

en: Full Text Search
cs: Fulltextové vyhledávání

en: Full path
cs: Celá cesta

en: Gender:
cs: Pohlaví:

en: Generic
cs: Obecný

en: Generic actions
cs: Obecné akce

en: Generic critical error
cs: Obecná kritická chyba

en: Generic error
cs: Obecná chyba

en: Generic status
cs: Obecný stav

en: Generic success
cs: Obecný úspěch

en: Generic verbose message
cs: Obecná podrobná zpráva

en: Generic warning
cs: Obecné upozornění

en: Get Channel List
cs: Stáhnout seznam kanálů

en: Get Network Links
cs: Zjistit Linky sítě

en: Half-deop mode change
cs: Změna módu na polodeop

en: Half-operators
cs: Polo-operátoři

en: Halfop mode change
cs: Změna módu na poloop

en: Header too long: exceeded 4096 bytes
cs: Hlavička příliš dlouhá: přesahuje 4096 bajtů

en: Help
cs: Nápověda

en: Help Browser
cs: Prohlížeč nápovědy

en: Help Index
cs: Obsah Nápovědy

en: Here goes your "broken bouncer hack": The server has changed the hostname but I'll ignore the IP address change
cs: Tady je váš "broken bouncer hack": Server změnil hostitele, ale ignoruje změnu IP adresy

en: Hey man... do something!
cs: Hej člověče... dělej něco!

en: Hey... are ya sure that your network is up?
cs: Hej... jsi si jist, že tvoje síť funguje?

en: Hide Window
cs: Schovat okno

en: High activity
cs: Vysoká aktivita

en: Highlighted text
cs: Zvýrazněný text

en: History
cs: Historie

en: Hops
cs: Hopů

en: Host lookup result
cs: Výsledek zjištění hostitele

en: Host not found
cs: Hostitel nenalezen

en: Host unreachable (no route to host)
cs: Hostitel není dostupný (neexistuje cesta k hostiteli)

en: Hostname resolution aborted
cs: Zjištění hostitele přerušeno

en: I can't open that file
cs: Nelze otevřít tento soubor

en: ICQ message
cs: ICQ zpráva

en: ICQ user-message
cs: ICQ zpráva uživatele

en: IRC Channel related actions
cs: Akce příbuzné IRC kanálu

en: IRC Context
cs: IRC Kontext

en: IRC Context Display
cs: IRC Kontext zobrazení

en: IRC Context related actions
cs: Akce příbuzné IRC Kontextu

en: IRC-Op only channel
cs: pouze IRC-Op kanál

en: Icon Size
cs: Velikost ikon

en: Icon Table
cs: Tabulka ikon

en: Ident message
cs: Ident zpráva

en: Identd accepting connection
cs: Identd přijímá spojení

en: Identd processing request
cs: Identd zpracovává požadavek

en: Identity
cs: Identita

en: If this server is an IPv6 one, try /server -i %Q
cs: Pokud je tento server IPv6, zkuste /server -i %Q

en: If you don't want to encrypt a particular text line then just start it with the CTRL+P prefix
cs: Pokud nechcete zašifrovat textového řádku, začntěte jej s CTRL+P prefixem

en: Ignore
cs: Ignorování

en: Ignored user message
cs: Ingorovaná zpráva uživatele

en: Ignoring CTCP from 
    !nc
    %s
     [%s@
    !h
    %s
    ]
cs: Ignoruje se CTCP od 
    !nc
    %s
     [%s@
    !h
    %s
    ]

en: Ignoring DCC %S request from 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] (%Q %S)
cs: Ignoruje se DCC %S požadavek od 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] (%Q %S)

en: Ignoring DCC from 
    !nc
    %s
     [%s@
    !h
    %s
    ]
cs: Ignoruje se DCC od 
    !nc
    %s
     [%s@
    !h
    %s
    ]

en: Ignoring Notice from 
    !nc
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]: %Q
cs: Ignoruje se Oznámení od 
    !nc
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]: %Q

en: Ignoring channel-PRIVMSG from 
    !nc
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]: %Q
cs: Ignoruje se kanál-PRIVMSG od 
    !nc
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]: %Q

en: Ignoring invite from 
    !nc
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]
cs: Ignoruje se pozvání od 
    !nc
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]

en: Ignoring query-PRIVMSG from 
    !nc
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]: %Q
cs: Ignoruje se query-PRIVMSG od 
    !nc
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]: %Q

en: Import List
cs: Importovat seznam

en: Import from http://www.mirc.co.uk/servers.ini
cs: Importovat z http://www.mirc.co.uk/servers.ini

en: Import from servers.ini
cs: Import ze servers.ini

en: Import server list from mIRC
cs: Importovat seznam serverů z mIRC

en: In progress...
cs: Probíhá...

en: Incoming traffic
cs: Příchozí provoz

en: Incomplete LINKS result, no stats available
cs: Nekompletní LINKS výsledek, statistiky nedostupné

en: Input History Disabled
cs: Vstupní historie vypnuta

en: Insert Icon
cs: Vložit Ikonu

en: Install Package
cs: Nainstalovat balíček

en: Install Theme Package
cs: Instalovat balíček motivu

en: Insufficient resources to complete the operation
cs: Nedostatek zdrojů pro dokončení operace

en: Integer parameter expected
cs: Očekáván parametr typu integer

en: Internal error
cs: Interní chyba

en: Invalid IP address
cs: Neplatná IP adresa

en: Invalid IRC context id '%Q'
cs: Neplatný IRC kontext id '%Q'

en: Invalid URL: Missing hostname
cs: Neplatné URL: Chybí hostitel

en: Invalid array index: positive integer expected
cs: Neplatný index pole: očekáván kladný integer

en: Invalid crypt engine
cs: Neplatný šifrovací nástroj

en: Invalid data field: the package is probably corrupt
cs: Neplatné datové pole: balíček je nejspíše poškozen

en: Invalid direction for this engine
cs: Neplatný směr pro tento nástroj

en: Invalid image
cs: Neplatný obrázek

en: Invalid info field: the package is probably corrupt
cs: Neplatné info pole: balíček je nejspíše poškozen

en: Invalid irc context id
cs: Neplatné id IRC kontextu

en: Invalid left operand
cs: Neplatný levý operand

en: Invalid option
cs: Neplatná možnost

en: Invalid parameter
cs: Neplatný parametr

en: Invalid port number
cs: Neplatné číslo portu

en: Invalid proxy address
cs: Neplatná adresa proxy

en: Invalid timeout specified, using default
cs: Určena neplatná prodleva, použita výchozí

en: Invisible (+i)
cs: Neviditelný (+i)

en: Invite exception matching my mask
cs: Pozvánka s výjimkou na mojí masku

en: Invite listing
cs: Seznam pozvání

en: Invite message
cs: Pozývací zpráva

en: Invite only
cs: Jen na pozvání

en: Invite unexception matching my mask
cs: Pozvánka bez výjimky na mojí masku

en: Irc Actions
cs: IRC Akce

en: Irc Tools
cs: IRC Nástroje

en: Irc context color options (#RRGGBB)
cs: Irc kontext barevné možnosti (#RRGGBB)

en: It's so cold here...
cs: Je tu příliš zima...

en: Join Channel
cs: Přijít do kanálu

en: Join Channels
cs: Příchod do kanálů

en: Join Channels...
cs: Přijít do kanálů...

en: Join KVIrc French Channel on EuropNet
cs: Přijít do francouzského kanálu KVIrc na EuropNet

en: Join KVIrc French Channel on Freenode
cs: Přijít do francouzského kanálu KVIrc na Freenode

en: Join KVIrc International Channel on Freenode
cs: Přijít do mezinárodního kanálu KVIrc na Freenode

en: Join KVIrc Italian Channel on AzzurraNet
cs: Přijít do italského kanálu KVIrc na AzzurraNet

en: Join error message
cs: Připojit zprávu o chybě

en: Join message
cs: Příchodová zpráva

en: Joined on <b>%1</b>
cs: Přišel v <b>%1</b>

en: Just idling...
cs: Zrovna idlím...

en: Just vegetating
cs: Vegetím

en: KVIrc Addon Package
cs: Balíček addonu KVIrc

en: KVIrc Configuration File
cs: Konfigurační soubor KVIrc

en: KVIrc French Home&page
cs: Domo&vská stránka KVIrc ve francouzštině

en: KVIrc Home&page
cs: Domo&vská stránka KVIrc

en: KVIrc KVS Script
cs: KVIrc KVS skript

en: KVIrc Russian Home&page
cs: Domo&vská stránka KVIrc v ruštině

en: KVIrc Russian WWW
cs: Ruská domovská stránka KVIrc

en: KVIrc Setup
cs: KVIrc Nastavení

en: KVIrc Theme Package
cs: Balíček tématu KVIrc

en: KVIrc can accept only irc://, irc6://, ircs:// or irc6s:// URL's
    Your URL is invalid. Check spelling and try again
cs: KVIrc může akceptovat pouze irc://, irc6://, ircs:// nebo irc6s:// URL
    Vaše URL je neplatné. Zkontrolujte syntaxi a zkuste to znovu

en: Kernel networking panic
cs: Síťové jádro selhalo

en: Key
cs: Klíč

en: Kick action
cs: Vykopnutí

en: Label: %Q
cs: Návěstí: %Q

en: Lag Indicator
cs: Lag indikátor

en: Lag check aborted (%s)
cs: Kontrola lagu přerušena (%s)

en: Lag check completed (%s)
cs: Kontrola lagu dokončena (%s)

en: Lag measure not available yet
cs: Hodnota lagu není ještě dostupná

en: Lag meter engine disabled
cs: Měřič lagu je vypnut

en: Languages:
cs: Jazyky:

en: Last checked %d mins %d secs ago
cs: Naposledy zjišťováno před %d min %d sek

en: Leave Away Mode
cs: Opustit Pryč mód

en: Left operand is not a dictionary reference
cs: Levý operátor není slovníkovou referencí

en: Left operand is not a number
cs: Levý operand není číslo

en: Limited number of users
cs: Limitovaný počet uživatelů

en: Link overlay foreground
cs: Překrývání popředí linku

en: Links cannot be requested: Not connected to a server
cs: Linky nemohou být požadovány: Nejste připojeni k serveru

en: Links reply
cs: Odezva linků

en: Links window alread open for this IRC context
cs: Okno s Linky je již otevřeno pro tento IRC kontext

en: List Download
cs: Seznam Stažení

en: List cannot be requested: Not connected to a server
cs: Seznam kanálů nemůže být žádán: Nejste připojeni na server

en: List of window types available in this release of KVIrc:
cs: Seznam typů oken dostupných v této verzi KVIrc:

en: List: %Q
cs: Seznam %Q

en: Loaded module '%s' (%s)
cs: Nahrán modul '%s' (%s)

en: Local host address is %Q
cs: Adresa lokálního hostitele je %Q

en: Local hostname as seen by the IRC server resolved to %Q
cs: Jméno lokálního hostitele, tak jak jej vidí IRC server, je %Q

en: Location:
cs: Umístění:

en: Logging in as %Q!%Q :%Q
cs: Přihlášení jako %Q!%Q :%Q

en: Login in progress...
cs: Probíhá přihlašování...

en: Login operations complete, happy ircing!
cs: Přihlašovací operace hotovy, veselé ircování!

en: Login operations completed
cs: Přihlašovací operace dokončeny

en: Looking up host %Q...
cs: Zjišťuje se hostitel %Q...

en: Looking up the local hostname as seen by the IRC server (%Q)
cs: Zjišťuje se jméno lokálního hostitele, tak jak jej vidí IRC server (%Q)

en: Looking up the proxy hostname (%s)...
cs: Zjišťuje se hostitel proxy (%s)...

en: Looking up the server hostname (%s)...
cs: Zjišťuje se hostitel serveru (%s)...

en: Low activity
cs: Nízká aktivita

en: Low-level transport connection established [%s (%s:%u)]
cs: Nízkoúrovňové přenosové spojení navázáno [%s (%s:%u)]

en: Make KVIrc default IRC client
cs: Nastavit KVIrc jako výchozí IRC klient

en: Male
cs: Muž

en: Manage Addons...
cs: Spravovat rozšíření...

en: Manage File &Transfers
cs: Spravovat Souborové &Přenosy

en: Manage Themes...
cs: Spravovat témata...

en: Mask
cs: Maska

en: Mask editor - KVirc
cs: Editor masek - KVIrc

en: Maximum hops: %d [%s]
cs: Maximálně hopů: %d [%s]

en: Maximum links per host: %d [%s]
cs: Maximálně linků na hostitele: %d [%s]

en: Maximum number of reconnect attempts reached (%d): giving up
cs: Maximální počet pokusů o opětovné spojení dosažen (%d): vzdávám to

en: Medium activity
cs: Střední aktivita

en: Message color options (image_id,foreground,background,logFlag (0/1))
cs: Barevné možnosti zprávy (obrázek_id,popředí,pozadí,logFlag (0/1))

en: Mi&nimize All
cs: Mi&nimalizovat vše

en: Mieeeeeowww!
cs: Mňaaaaaaauuuu!

en: Might be flooded with messages
cs: Asi flooder se zprávami

en: Might be high activity
cs: Asi vysoká aktivita

en: Might be low activity
cs: Asi nízká aktivita

en: Might be medium activity
cs: Asi střední aktivita

en: Might be very high activity
cs: Asi velmi vysoká aktivita

en: Minimal activity
cs: Minimální aktivita

en: Minimize all windows
cs: Minimalizovat všechna okna

en: Minimized all the currently visible MDI windows
cs: Minimalizuje všechny viditelné MDI okna

en: Mirccolor options (#RRGGBB)
cs: Mirc barvy možnosti (#RRGGBB)

en: Missing absolute directory for the theme information
cs: Chybí absulutní adresář pro informace o motivu

en: Missing both encrypt and decrypt key: at least one is needed
cs: Chybí oba šifrovací a dešifrovací klíče: alespoň jeden je potřeba

en: Missing channel parameter in join message
cs: Chybí parametr kanálu v join zprávě

en: Missing closing brace
cs: Chybí uzavírací závorka

en: Missing object class name
cs: Chybějící jméno třídy objektu

en: Missing popup name
cs: Chybí jméno popupu

en: Missing variable name
cs: Chybí název proměnné

en: Mode Editor
cs: Editor módů

en: Moderated
cs: Moderovaný

en: Modulo by zero
cs: Zbytek po dělení nulou

en: Multimedia message
cs: Multimediální zpráva

en: Multiple channel mode change
cs: Hromadná změna módu kanálu

en: Multiple operations not supported for numeric operators
cs: Vícenásobné operace pro číselné operátory nejsou povoleny

en: Multiple user mode change
cs: Hromadná změna módu

en: Name
cs: Jméno

en: Names for 
    !c
    %Q
    : %Q
cs: Jména v 
    !c
    %Q
    : %Q

en: Negotiating relay information
cs: Vyjednávájí se přenosové informace

en: Netsplit detected: %s
cs: Detekován Netsplit: %s

en: Network
cs: Síť

en: Network is unreachable
cs: Síť je nedostupná

en: New &Connection To
cs: Nové &Připojení k

en: New IRC Context
cs: Nový IRC kontext

en: Next
cs: Další

en: Nick changes
cs: Změny přezdívek

en: NickServ message
cs: NickServ zpráva

en: NickServ requests authentication, executing scheduled command
cs: NickServ požaduje autorizaci, provádí se plánovaný příkaz

en: Nickname
cs: Přezdívka

en: Nickname problem
cs: Problém přezdívky

en: Nickname:
cs: Přezdívka:

en: No
cs: Ne

en: No
cs: Ne

en: No IRC context
cs: Žádný IRC kontext

en: No action name/index specified
cs: Nebyl určen název akce/obsahu

en: No activity
cs: Žádná aktivita

en: No and Don't Ask Me Again
cs: Ne a již se neptat

en: No channel topic is set
cs: Nenastaveno téma

en: No common channels for 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]
cs: Žádné společné kanály s 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]

en: No connection
cs: Nepřipojeno

en: No external messages
cs: Bez vnějších zpráv

en: No filename specified for the "StoreToFile" processing type
cs: Žádný název souboru nebyl určen pro "StoreToFile" typ zpracování

en: No host to resolve
cs: žádný hostitel pro zjištění

en: No matches
cs: Žádné záznamy

en: No proxy hosts available, resuming direct connection
cs: Proxy hostitelé nedostupní, navazuji přímé spojení

en: No request
cs: Žádný požadavek

en: No servers available. Check the options dialog or use the /SERVER command
cs: Nejsou dostupné servery. Zkontrolujte dialog možností nebo použijte příkaz /SERVER

en: No servers imported
cs: Žádný server nebyl importován

en: No such file
cs: Soubor nenalezen

en: No such irc context (%d)
cs: Žádný irc kontext (%d)

en: No such module command
cs: Neplatný příkaz modulu

en: No such module function
cs: Neplatná funkce modulu

en: No such object
cs: Neplatný objekt

en: No such object class
cs: Neplatná třída objektu

en: No such object function
cs: Neplatná funkce objektu

en: No topic is set
cs: Není nastaveno žádné téma

en: No topic is set for channel 
    !c
    %Q
cs: Žádné téma nebylo nastaveno pro kanál 
    !c
    %Q

en: No topic message has been received from the server yet
cs: Zatím nebyla ze serveru poslána žádná zpráva o tématu

en: No users in the notify list
cs: Žádní uživatelé nejsou v seznamu oznamování

en: Normal text
cs: Normální text

en: Not away
cs: Není pryč

en: Not connected
cs: Nepřipojen

en: Not enough parameters
cs: Nedostatek parametrů

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Nothing is happening...
cs: Nic se nestalo...

en: Notify List
cs: Seznam Oznamování

en: Notify list joins
cs: Oznamovat příchody

en: Notify list leaves
cs: Oznamovat odchody

en: Notify list: 
    !n
    %Q
     appears to be online, but the mask [%Q@
    !h
    %Q
    ] does not match (registration mask does not match, or nickname is being used by someone else)
cs: Seznam Oznamování:: 
    !n
    %Q
     vypadá jako online, ale maska [%Q@
    !h
    %Q
    ] nesouhlasí (registrační maska nesouhlasí, nebo přezdívku používá ještě někdo jiný)

en: Notify list: 
    !n
    %Q
     appears to be online, but the mask [%Q@
    !h
    %Q
    ] does not match (watch: registration mask does not match, or nickname is being used by someone else)
cs: Seznam Oznamování: 
    !n
    %Q
     vypadá, že je online, ale maska [%Q@
    !h
    %Q
    ] nesouhlasí (watch: registrační maska nesouhlasí, nebo přezdívku používá ještě někdo jiný)

en: Notify list: 
    !n
    %Q
     appears to have gone offline before USERHOST reply was received, will recheck in the next loop
cs: Seznam Oznamovánít: 
    !n
    %Q
     vypadá jako offline ještě před obdrženou USERHOST odezvou, zkusíme zkontrolovat v další smyčce

en: Notify list: 
    !n
    %Q
     is offline (watch)
cs: Seznam oznamování: 
    !n
    %Q
     je offline (watch)

en: Notify list: Broken USERHOST reply from the server? (%s)
cs: Seznam Oznamování: Poškozená USERHOST odezva od serveru? (%s)

en: Notify list: Checking for: %Q
cs: Seznam Oznamování: Kontroluje se: %Q

en: Notify list: Checking userhost for: %Q
cs: Seznam Oznamování: Kontroluje se userhost: %Q

en: Notify list: Hey! You've used ISON behind my back? (I might be confused now...)
cs: Seznam Oznamování: Hej! Použili jste ISON bez mého vědomí? (Asi budu teď zklamaný...)

en: Notify list: Hey! You've used USERHOST behind my back? (I might be confused now...)
cs: Seznam Oznamování:: Hej! Použili jste USERHOST bez mého vědomí? (Asi budu teď zklamaný...)

en: Notify list: ISON delay (%d sec) is too short, resetting to something more reasonable (5 sec)
cs: Seznam Oznamování: ISON prodleva (%d sek) je příliš krátká, nastavuji na něco více přijatelného (5 sek)

en: Notify list: No users to check for, quitting
cs: Seznam Oznamování: Nevybráni uživatelé pro kontrolu, konec

en: Notify list: Notify list empty, quitting
cs: Seznam Oznamování: Seznam je prázdný, konec

en: Notify list: Stopped watching for 
    !n
    %Q
cs: Seznam Oznamování: Zastaven watch pro 
    !n
    %Q

en: Notify list: Timeout (%d sec) is too short, resetting to something more reasonable (15 sec)
cs: Seznam Oznamování: Prodleva (%d sek) je příliš krátká, nastavuji na něco více přijatelného (15 sek)

en: Notify list: Timeout (%d sec) is too short, resetting to something more reasonable (5 sec)
cs: Seznam Oznamování: Prodleva (%d sek) je příliš krátká, nastavuji na něco více přijatelnějšího (5 sek)

en: Notify list: USERHOST delay (%d sec) is too short, resetting to something more reasonable (5 sec)
cs: Seznam Oznamování: USERHOST prodleva (%d sek) je příliš krátká, nastavuje se na něco více přijatelného (5 sek)

en: Notify list: Unexpected inconsistency, expected 
    !n
    %Q
     in the registered user DB
cs: Seznam Oznamování: Neočekávaná nekonzistence, očekáván 
    !n
    %Q
     v databázi registrovaných uživatelů

en: Notify list: Unexpected inconsistency, registered user DB modified? (restarting)
cs: Seznam Oznamování: Neočekáváná nekonzistence, databáze registrovaných uživatelů upravována? (restartuji)

en: Notify list: Unexpected inconsistency, registered user DB modified? (watch: restarting)
cs: Seznam Oznamování: Neočekávaná nekonzistence, databáze registrovaných uživatelů modifikována? (watch: restartuji)

en: Notify list: Unexpected inconsistency, userhost list is empty!
cs: Seznam Oznamování: Neočekávaná nekonzistence, seznam userhost je prázdný!

en: Notifying avatar '%Q' to %Q
cs: Oznamuji avatar '%Q' pro %Q

en: O: Local IRC operator (LOCOP)
cs: O: Lokální IRC operátor (LOCOP)

en: Octet stream (unknown)
cs: Datový proud (neznámý)

en: On <b>
cs: Na <b>

en: One or more standard mode flags are missing in the server available modes.
    This is caused either by a non RFC1459-compliant IRC daemon or a broken server reply.
    Server umodes seem to be '%s' and channel modes seem to be '%s'.
    Ignoring this reply and assuming that the basic set of modes is available.
    If you have strange problems, try changing the server.
cs: Jeden nebo více standardních flagů módů chybí v dostupných serverových módech.
    To může být způsobeno ne RFC1459-kompatibilním IRC démonem nebo poškozenou odezvou serveru.
    Server umodes vypadají že jsou '%s' a módy kanálů vypadají že mohou být '%s'.
    Ignorujte tuto odezvu a předpokládejte, že základní módy budou fungovat.
    Pokud budete mít nějaké problémy, zkuste změnit server.

en: Online for
cs: Online

en: Only registered nicks can join
cs: Pouze registrovaní mohou přijít

en: Ooops.. you've hit a bug in the servers database... I have found a server but not a network...
cs: Ooops.. nalezl jsi chybu v databázi serverů... Nalezl se server ale ne síť...

en: Oops... can't find the license file.
    It MUST be included in the distribution...
    Please report to <pragma at kvirc dot net>
cs: Oops... nemohu najít licenční soubor.
    MUSÍ být obsažen v distribuci...
    Prosím ohlašte na <pragma at kvirc dot net>

en: Open &Terminal
cs: Otevřít &Terminál

en: Open brace expected
cs: Chybí počáteční závorka

en: Open parenthesis expected
cs: Očekávána počáteční závorka

en: Open with KVIrc
cs: Otevřít s KVIrc

en: Opens the KVIrc homepage
cs: Otevře Domovskou stránku KVIrc

en: Opens the KVIrc homepage in russian
cs: Otevře Domovskou stránku KVIrc v ruštině

en: Operation aborted
cs: Operace přerušena

en: Operation cancelled
cs: Operace zrušena

en: Ops... for some reason the link filter object has been destroyed
cs: Oops... z nějakého důvodu byl linkovaný filtr objekt zničen

en: Ops...I've accidentally lost the crypting engine...
cs: Oops...Ztratili jsme náhodně šifrovací nástroj...

en: Ops...decrypt cipher not initialized
cs: Oops...dekódovací šifra nebyla inicializována

en: Ops...encrypt cipher not initialized
cs: Oops...kódovací šifra nebyla inicializována

en: Ops...it looks like you have a broken distribution.
    The setup module does not export the "setup_begin" function.
    Aborting!
cs: Oops...to vypadá, že máte poškozenou distribuci.
    Setup modul neexportuje funkci "setup_begin".
    Přerušuji!

en: Ops...it looks like you have a broken distribution.
    The setup module does not export the "setup_finish" function.
    Trying to continue anyway...
cs: Oops...to vypadá, že máte poškozenou distribuci.
    Setup modul neexportuje funkci "setup_finish".
    Zkouším pokračovat i tak...

en: Other...
cs: Ostatní...

en: Out of address space
cs: Mimo adresní prostor

en: Outgoing ICQ user-message
cs: Odchozí ICQ zpráva uživatele

en: Outgoing traffic
cs: Odchozí provoz

en: Own chan admin status set
cs: Nastaven admin stav vlastního kanálu

en: Own chan admin status unset
cs: Zrušen admin stav vlastního kanálu

en: Own chan owner status set
cs: Nastaven stav vlastníka vlastního kanálu

en: Own chan owner status unset
cs: Zrušen stav vlastníka vlastního kanálu

en: Own encrypted private message
cs: Vlastní šifrovaná soukromá zpráva

en: Own private message
cs: Vlastní soukromá zpráva

en: Package saved successfully
cs: Balíček úspěšně uložen

en: Parser error
cs: Parser chyba

en: Parser warning
cs: Parser upozornění

en: Part message
cs: Odchodová zpráva

en: Partial socket write: packet broken into smaller pieces.
cs: Částečný zápis soketu: paket rozbit na malé části.

en: Password
cs: Heslo

en: Paste &File
cs: Vložit &Soubor

en: Paste (Slowly)
cs: Vložit (pomalu)

en: Peer X509 certificate
cs: X509 ceritifikát

en: Pixmap options (image path)
cs: Možnosti obrázku (umístění obrázku)

en: Play
cs: Přehrát

en: Please choose a Nickname.<br><br>Your nickname is the name that other IRC users will know you by. It can't contain spaces or punctuation. Some IRC networks will shorten your nickname if it is more than 32 characters long.<br><br>If in doubt, just enter the first nick that comes to mind. You will be able to change it later in the Identity properties, or with the /NICK command.
cs: Prosím vyberte Přezdívku.<br><br>Vaše přezdívka je jméno, pod kterým vás budou ostatní na IRC znát. Nemůže obsahovat mezery, ani čárky. Některé IRC sítě zkrátí vaši přezdívku, pokud je více jak 32 znaků dlouhá.<br><br>Pokud máte pochybnosti, tak napište první věc, která vás napadne. Budete moci jí změnit později v nastavení Identita, nebo pomocí příkazu /NICK.

en: Please select an avatar image. The full path to a local file or an image on the Web can be used.<br>If you wish to use a local image file, click the "<b>Browse</b>"button to browse local folders.<br>The full URL for an image (including <b>http://</b>) can be entered manually.
cs: Prosím vyberte obrázek avataru. Úplná cesta k souboru na disku nebo obrázku na na WEBu může být použita.<br>Pokud si přejete použít lokální soubor, klikněte na tlačítko"<b>Procházet</b>"k procházení adresářů.<br>Plná URL adresa obrázku (včetně <b>http://</b>) může být napsána ručně.

en: Please wait while the list is being downloaded
cs: Prosím čekejte, dokud se seznam nestáhne

en: Pragma's Horizontal 4-Grid
cs: Pragma horizontání 4-mřížka

en: Pragma's Horizontal 6-Grid
cs: Pragma horizontání 6-mřížka

en: Pragma's Horizontal 9-Grid
cs: Pragma horizontání 9-mřížka

en: Pragma's Vertical 4-Grid
cs: Pragma vertikální 4-mřížka

en: Pragma's Vertical 6-Grid
cs: Pragma vertikální 6-mřížka

en: Pragma's Vertical 9-Grid
cs: Pragma vertikální 4-mřížka

en: Private
cs: Soukromý

en: Probably Away
cs: Pravděpodobně pryč

en: Processing DCC %Q request from 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] (%s %s)
cs: Zpracovává se DCC %Q požadavek od 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] (%s %s)

en: Processing link: %s
cs: Zpracovávám link: %s

en: Processing list: %Q
cs: Zpracovává se seznam: %Q

en: Profile
cs: Profil

en: Protocol error: invalid chunk size
cs: Chyba protokolu: neplatná velikost chunku

en: Proxy connection
cs: Proxy spojení

en: Proxy hostname resolved to %Q
cs: Proxy hostitel zjištěn jako %Q

en: Proxy response:
cs: Proxy odezva:

en: Proxy response: Auth method OK: using method 0 (no auth)
cs: Proxy odezva: autorizace úspěšná: použita metoda 0 (bez autorizace)

en: Proxy response: Auth method OK: using method 2 (user/pass)
cs: Proxy odezva: autorizace úspěšná: použita metoda 2 (uživatel/heslo)

en: Proxy response: No acceptable auth method: request rejected
cs: Proxy odezva: Neakceptovaná metoda autorizace: požadavek zamítnut

en: Proxy response: TTL expired
cs: Proxy odezva: TTL vypršelo

en: Proxy response: address type not supported
cs: Proxy odezva: typ adresy není podporován

en: Proxy response: auth OK: access granted
cs: Proxy odezva: auth OK: přístup povolen

en: Proxy response: auth failed: access denied
cs: Proxy odezva: autorizace selhala: přístup zamítnut

en: Proxy response: command not supported
cs: Proxy odezva: příkaz není podporován

en: Proxy response: connection not allowed
cs: Proxy odezva: spojení není povoleno

en: Proxy response: connection refused
cs: Proxy odezva: spojení odmítnuto

en: Proxy response: general SOCKS failure
cs: Proxy odezva: obecné selhání SOCKS

en: Proxy response: host unreachable
cs: Proxy odezva: hostitel nedostupný

en: Proxy response: ident failed
cs: Proxy odezva: ident selhal

en: Proxy response: ident not matching
cs: Proxy odezva: ident nesouhlasí

en: Proxy response: invalid address
cs: Proxy odezva: neplatná adresa

en: Proxy response: network unreachable
cs: Proxy odezva: síť nedostupná

en: Proxy response: request failed
cs: Proxy odezva: požadavek selhal

en: Proxy response: target data OK: request granted
cs: Proxy odezva: cílová data OK požadavek přijmut

en: Proxy said something about:
cs: Proxy říká něco o:

en: Query Targets
cs: Query cíle

en: Query encrypted private message
cs: Šifrovaná osobní zpráva na query

en: Query notice
cs: Query oznámení

en: Query private message
cs: Soukromá zpráva na query

en: Query trace message
cs: Query sledovací zpráva

en: Query with %1!%2
cs: Query s %1!%2

en: Query with %1!%2 (%3)
cs: Query s %1!%2 (%3)

en: Quiet
cs: Tichý

en: Quiet for <b>%1h %2m %3s</b>
cs: Nepromluvil <b>%1h %2m %3s</b>

en: Quit KVIrc
cs: Ukončit KVIrc

en: Quit message
cs: Opouštěcí zpráva

en: Quit on netsplit message
cs: Opouštěcí zpráva při netsplitu

en: Quits KVIrc closing all the current connections
cs: Ukončí KVIrc uzavřením všech současných spojení

en: Raw data to server
cs: Raw data k serveru

en: Re&move
cs: Ode&brat

en: Reading package data
cs: Čtu data balíčku

en: Reading package header
cs: Načítám hlavičku balíčku

en: Reading package...
cs: Načítá se balíček...

en: Real hostname for %Q is %Q
cs: Skutečný hostitel pro %Q je %Q

en: Real name:
cs: Skutečné jméno:

en: Received a broken RPL_WHOISIDLE, can't evaluate the idle time
cs: Obdrženo poškozené RPL_WHOISIDLE, nelze spočítat dobu nečinnosti

en: Received a join message for an unknown channel, possible desync
cs: Obdržena join zpráva z neznámého kanálu, možná desychronizace

en: Received a kick message for an unknown channel, possible desync
cs: Obdržena vykopávací zpráva z neznámého kanálu, možná desynchronizace

en: Received a mode change for an unknown channel, possible desync
cs: Obdržena změna módu pro neznámý kanál, možná desynchronizace

en: Received a part message for an unknown channel, possible desync
cs: Obdržena part zpráva z neznámého kanálu, možná desynchronizace

en: Received a topic message for an unknown channel, possible desync
cs: Obdržena zpráva o tématu z neznámého kanálu, možná desynchronizace

en: Received an invite message directed to another nick, possible desync
cs: Obdržena pozývací zpráva pro jinou přezdívku, možná desynchronizace

en: Received end of links.
cs: Obdržen konec linků.

en: Received ping from 
    !s
    %Q
     (PING %Q), replied pong
cs: Obdržen ping od 
    !s
    %Q
     (PING %Q), odezva pong

en: Received pong from 
    !s
    %s
     (PONG %s)
cs: Obdržen pong od 
    !s
    %s
     (PONG %s)

en: Reconnect attempt aborted
cs: Pokus o opětovné spojení přerušen

en: Rectangle options (x,y,width,height)
cs: Možnosti obdélníku (x,y,šířka,výška)

en: Refresh index
cs: Obnovit index

en: Registered
cs: Registrovaný

en: Registered Channels
cs: Registrované kanály

en: Registered as
cs: Registrován jako

en: Registered lag check with reliability %u (%s)
cs: Registrována kontrola lagu se spolehlivostí %u (%s)

en: Remote command received (%s ...)
cs: Vzdálený příkaz přijat (%s ...)

en: Remote end has closed the connection
cs: Spojení ukončeno druhou stranou

en: Remote mIRC servers.ini Import Wizard
cs: Průvodce importem mIRC souboru servers.ini

en: Request Links
cs: Zjistit Linky

en: Request List
cs: Stáhnout seznam

en: Reset
cs: Obnovit

en: Reset Temporary Background
cs: Obnovit dočasné pozadí

en: Restore Default Script - KVIrc
cs: Obnovit výchozí skript - KVIrc

en: Restoring pre-away nickname (%Q)
cs: Obnovena původní přezdívka (%Q)

en: Resuming direct server connection
cs: Obnovuje se přímé spojení se serverem

en: Reverse Sort
cs: Opačné třídění

en: Right operand is not a dictionary reference
cs: Pravý operátor není slovníkovou referencí

en: Right operand is not a number
cs: Pravý operand není číslo

en: Run KVS Script
cs: Spustit KVS Skript

en: SSL message
cs: SSL zpráva

en: Sample Text
cs: Vzorový text

en: Save URL list on module unload
cs: Uložit seznam URL při odstranění modulu

en: Save columns width on URL list close
cs: Uložit šířku sloupců při zavření seznamu URL

en: Scope object already defined (unexpected @)
cs: Objekt pole je již definován (neočekávaný @)

en: Scri&pting
cs: Skri&pty

en: Script
cs: Skript

en: Script Tester
cs: Tester skriptu

en: Scripting
cs: Skriptování

en: Scripting related actions
cs: Akce příbuzné skriptování

en: Search
cs: Hledat

en: Search tools
cs: Vyhledávací nástroje

en: Secret
cs: Tajný

en: Secure Socket Layer error
cs: Chyba SSL

en: Secure connection
cs: Zabezpečené spojení

en: Secure proxy connection
cs: Zabezpečené proxy spojení

en: Seems like the world has stopped spinning
cs: Vypadá to, že se svět přestal otáčet

en: Select All
cs: Vybrat vše

en: Select a Filter File
cs: Vyberte soubor filtru

en: Select a Name for the Filter File
cs: Vyberte jméno pro soubor filtru

en: Select a ban.
cs: Vyberte ban.

en: Select an URL.
cs: Vyberte URL.

en: Selection
cs: Výběr

en: Self modification not allowed
cs: Vlastní úprava není dovolena

en: Sending out CTCP based lag probe
cs: Odeslána CTCP sonda lagu

en: Sending out PING based lag probe
cs: Odeslána PING sonda lagu

en: Sent QUIT, waiting for the server to close the connection...
cs: Poslán QUIT, čeká se až server uzavře spojení...

en: Sent auth method request, waiting for acknowledgement
cs: Poslán požadavek auth metody, čeká se na potvrzení

en: Sent connection request, waiting for "HTTP 200" acknowledgement
cs: Poslán požadavek spojení, čeká se na "HTTP 200" potvrzení

en: Sent connection request, waiting for acknowledgement
cs: Zaslán požadavek spojení, čeká se na potvrzení

en: Sent links request, waiting for reply...
cs: Zaslán požadavek linků, čeká se na odezvu...

en: Sent list request, waiting for reply...
cs: Zaslán požadavek seznamu, čeká se na odezvu...

en: Sent part request, waiting for reply...
cs: Poslán part požadavek, čeká se na odezvu...

en: Sent target host data, waiting for acknowledgement
cs: Poslána data cílového hostitele, čeká se na potvrzení

en: Sent username and password, waiting for acknowledgement
cs: Posláno užívatelské jméno a heslo, čeká se na potvrzení

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Server %Q version %S supporting user modes '%S' and channel modes '%S'
cs: Server %Q verze %S podporuje módy uživatelů '%S' a módy kanálů '%S'

en: Server ERROR: %Q
cs: Serverová CHYBA: %Q

en: Server Message of the Day
cs: Zpráva dne serveru

en: Server Notices (+s)
cs: Oznámení serveru (+s)

en: Server X509 certificate
cs: Certifikát X509 serveru

en: Server appears to be a network hub<br>
cs: Server vypadá jako hub sítě<br>

en: Server error
cs: Serverová chyba

en: Server hostname resolved to %Q
cs: Server hostitel zjištěn jako %Q

en: Server idle for
cs: Server nečinný

en: Server information
cs: Informace serveru

en: Server notice
cs: Oznámení serveru

en: Server ping
cs: Serverový ping

en: Server statistics
cs: Statistiky serveru

en: Server/Network/Tech Admin only channel
cs: Server/Síť/Tech kanál jen pro Adminy

en: Set &All
cs: Nastavit &vše

en: Set &None
cs: Nastavit žá&dný

en: Set at
cs: Nastaveno

en: Set by
cs: Nastavil

en: Set on
cs: Nastaveno v

en: Setting away nickname (%Q)
cs: Nastavena pryč přezdívka (%Q)

en: Setting configured user mode
cs: Nastavení uživatelského módu

en: Settings
cs: Nastavení

en: Settings folder:
cs: Adresář nastavení:

en: Setup aborted
cs: Nastavení přerušeno

en: Show %1
cs: Zobrazit %1

en: Show &Icon Table
cs: Zobrazit Tabulku &ikon

en: Show History<br>&lt;Ctrl+PageUp&gt;
cs: Zobrazit historii<br>&lt;Ctrl+PageUp&gt;

en: Show Icons Popup<br>&lt;Ctrl+I&gt;<br>See also /help texticons
cs: Zobrazit Okno Ikon<br>&lt;Ctrl+I&gt;<br>Viz. také /help texticons

en: Show StatusBar
cs: Zobrazit Stavovou lištu

en: Show User List
cs: Zobrazit uživatele

en: Show Window
cs: Zobrazit okno

en: Show at startup
cs: Zobrazit při spuštění

en: Show this window after connecting
cs: Zobrazit toto okno po připojení

en: Show total connection time
cs: Zobrazit celkový čas připojení

en: Shows a dialog that allows editing the registered user entries
cs: Zobrazí dialog pro úpravy záznamů registrovaných uživatelů

en: Shows a popup menu that allows quickly changing the nickname
cs: Zobrazí dialog, který umožňuje ryhlou změnu přezdívky

en: Shows a popup menu that allows quickly changing user modes
cs: Zobrazí dialog, který umožňuje ryhlou změnu uživatelských módů

en: Shows a popup menu that allows quickly connecting to a server
cs: Zobrazí dialog, který umožňuje ryhlé připojení k serveru

en: Shows a popup menu that allows quickly selecting a channel to join
cs: Zobrazí dialog, který umožňuje rychlý příchod do kanálů

en: Shows a popup menu with some IRC Actions
cs: Zobrazit popup menu s IRC akcemi

en: Shows a popup menu with some IRC Tools
cs: Zobrazit popup menu s IRC nástroji

en: Shows a small display with IRC context information
cs: Zobrazí malou obrazovku s informacemi IRC kontextu

en: Shows a window that allows editing actions
cs: Zobrazí okno umožňující úpravy akcí

en: Shows a window that allows editing aliases
cs: Zobrazí okno pro úpravy aliasů

en: Shows a window that allows editing popup menus
cs: Zobrazí okno, které umožní úpravy vyskakovacích (popup) menu

en: Shows a window that allows editing raw scripting events
cs: Zobrazí okno, které umžní úpravy událostí raw ve skriptech

en: Shows a window that allows editing script events
cs: Zobrazí okno pro úpravy událostí pro skripty

en: Shows a window that allows editing script toolbars
cs: Zobrazí okno, které umožní úpravy nástrojových lišt skriptu

en: Shows a window that allows listing the network channels
cs: Zobrazí okno, které umožní procházení seznamem kanálů sítě

en: Shows a window that allows monitoring the socket traffic
cs: Zobrazí okno, které umožní monitorovat soketový provoz

en: Shows a window that allows viewing the network links
cs: Zobrazí okno, které umožní zjistit linky sítě

en: Shows the documentation index
cs: Zobrazí obsah nápovědy a dokumentace

en: Shows the general options dialog
cs: Zobrazí dialog hlavních předvoleb

en: Shows the theme options dialog
cs: Zobrazí dialog možností témat

en: Silence speaking
cs: Šeptání

en: Simple Clock
cs: Jednoduché hodiny

en: Slash (/) character expected
cs: Očekáváno lomítko (/)

en: Slow-paste ID:%d Window:%Q
cs: Pomalu vložit ID:%d Okno:%Q

en: Small icons
cs: Malé ikony

en: Smart (Send Local)
cs: Chytré (Poslat lokál)

en: Smart (Send UTF-8)
cs: Chytré (Poslat UTF-8)

en: Socket
cs: Soket

en: Socket closed
cs: Soket uzavřen

en: Socket creation failed
cs: Vytvoření soketu selhalo

en: Socket error
cs: Soket chyba

en: Socket message
cs: Soket zpráva

en: Socket not connected
cs: Soket není připojen

en: Socket open
cs: Soket otevřen

en: Socket warning
cs: Soket varování

en: Sorry, no crypt engines available
cs: Lituji, šifrování není dostupné

en: Sort
cs: Třídění

en: Sound file '%Q' not found
cs: Zvukový soubor '%Q' nenalezen

en: Sound system detected to: %s
cs: Zvukový systém detekován jako: %s

en: Spam notice from 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]: %Q (matching spamword "%Q")
cs: Spam oznámení od 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]: %Q (obsahuje spamslovo "%Q")

en: Spam privmsg from 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]: %Q (matching spamword "%s")
cs: Spamová soukromá zpráva od 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]: %Q (obsahují spamslovo "%s")

en: Spam report
cs: Hlášení spamu

en: Split View
cs: Rozdělit pohled

en: Split message
cs: Split zpráva

en: Standalone Servers
cs: Samostatné servery

en: Standard
cs: Standardní

en: Starting Secure Socket Layer handshake
cs: Zahajuji SSL komunikaci

en: Starting notify list
cs: Zahajuji vypisování seznamu oznamování

en: Stop Paste
cs: Zastavit vložení

en: Stop list download
cs: Zastavit stahování seznamu

en: Stopping the list download...
cs: Zastavuje se stahování seznamu...

en: Store configuration in folder
cs: Uložit konfiguraci v adresáři

en: String list options (comma separated list of strings)
cs: Možnosti seznamu řetězce (čárkami oddělený seznam řetězců)

en: String options (string value)
cs: Možnosti řetězce (hodnota řetězce)

en: Strip colors
cs: Odstranit barvy

en: Subscribe to the Mailing List
cs: Přihlásit se do Mailing listu

en: Success
cs: Hotovo

en: Switch dash without switch letter
cs: Pomlčka přepínače bez písmenka přepínače

en: System error
cs: Systémová chyba

en: System message
cs: Systémová zpráva

en: System warning
cs: Varování systému

en: Terminal
cs: Terminál

en: Terminal emulator
cs: Emulátor terminálu

en: Text Encoding Server message
cs: Kódování textu serverové zprávy

en: The action "%1" does not exist
cs: Akce "%1" neexistuje

en: The action "%1" is a core action and cannot be destroyed
cs: Akce "%1" je core akce a nemůže být zničena

en: The action "%1" is already defined as core action and cannot be overridden
cs: Akce "%1" je již definována jako core akce a nemůže být přesměrována

en: The action "%1" is disabled
cs: Akce "%1" je zakázána

en: The action "%Q" doesn't exist
cs: Akce "%Q" neexistuje

en: The action parameter didn't evaluate to an index
cs: Parametr akce nejde přepočítat na index

en: The config file '%Q' has been changed but is opened as read-only: changes will be lost
cs: Konfigurační soubor '%Q' byl změněn, ale je otevřen jen pro čtení: změny budou ztraceny

en: The config file with id '%Q' is not open
cs: Konfigurační soubor s id '%Q' není otevřen

en: The config file with id '%Q' is read only
cs: Konfigurační soubor s id '%Q' je jen pro čtení

en: The connection attempt failed while using a cached IP address for the current server
cs: Pokus o spojení selhal při použití cachované IP adresy zvoleného serveru

en: The connection terminated unexpectedly. Trying to reconnect...
cs: Spojení bylo neočekávaně přerušeno. Pokus o obnovu spojení...

en: The crypt engine "%Q" does not exist
cs: Šifrovací nástroj "%Q" neexistoval

en: The crypto engine was unable to encrypt the current message (%Q): %Q, no data sent to the server
cs: Šifrovací nástroj nemůže zašifrovat zvolenou zprávu (%Q): %Q, data neposlána na server

en: The crypto engine was unable to encrypt the current message (%Q): %s, no data sent to the server
cs: Šifrovací nástroj nemůže zašifrovat zvolenou zprávu (%Q): %s, data neposlána na server

en: The current network is %Q
cs: Současná síť je %Q

en: The current window is not a channel
cs: Současné okno není kanál

en: The file specified is not a valid KVIrc package
cs: Zadaný soubor není platným balíčkem KVIrc

en: The following CTCP ACTION has unrecognized target %Q
cs: Následující CTCP ACTION má neočekávaný cíl %Q

en: The following CTCP PING reply has a broken time identifier "%S", don't trust the displayed time
cs: Náledující CTCP PING odezva má poškozený identifikátor času "%S", nevěřte zobrazenému času

en: The following CTCP PING reply has unrecognized target "%Q"
cs: Následující CTCP PING odezva má neočekávaný cíl "%Q"

en: The following CTCP reply has unrecognized target %Q
cs: Následující CTCP odezva má neočekávaný cíl %Q

en: The following CTCP request has unrecognized target %Q
cs: Následující CTCP požadavek má neočekávaný cíl %Q

en: The following message appears to be encrypted, but the crypto engine failed to decode it: %Q
cs: Následující zpráva vypadá jako zašifrovaná, ale šifrovací nástroj selhal v jejím dekódování: %Q

en: The local IP address as seen by the IRC server is %Q
cs: Lokální IP adresa, jak ji vidí IRC server, je %Q

en: The message doesn't seem to be encoded with CBC Mircryption
cs: Zpráva nevypadá jako zašifrovaná s CBC Mircryption

en: The message is not a base64 string: this is not my stuff
cs: Zpráva není base64 řetězec: to není moje

en: The message is not a hexadecimal string: this is not my stuff
cs: Zpráva není šestnáctkový řetězec: to není moje

en: The package contains compressed data but this executable does not support compression
cs: Balíček obsahuje komprimovaná data, ale tato binárka nepodporuje kompresi

en: The package has an invalid version number, it might have been created by a newer KVIrc
cs: Balíček má neplatné číslo verze, byl asi vytvořen novějším KVIrc

en: The problem *might* be caused by an updated DNS entry
cs: Problém *může* být způsoben aktualizovaným DNS záznamem

en: The recent nickname change from 
    !n
    %Q
     to 
    !n
    %Q
     caused a query collision: merging output
cs: Poslední změna přezdívky z 
    !n
    %Q
     na 
    !n
    %Q
     způsobila query kolizi: spojuji výstup

en: The scheduled NickServ identification command appears to be broken, please change the setting
cs: Naplánovaný NickServ identifikační příkaz vypadá jako poškozený, prosím změňte nastavení

en: The server didn't provide a certificate
cs: Server neposkytuje certifikát

en: The server is refusing all the login nicknames: giving up, you must send the nickname manually
cs: Server odmítá všechny přihlašovací přezdívky: musíte nastavit přezdívku ručně

en: The server refused the suggested nickname (%s) and named you %s instead
cs: Server odmítl vaši přezdívku (%s) a pojmenoval vás namísto toho %s

en: The server seems to support the WATCH notify list method, will try to use it
cs: Server vypadá, že podporuje WATCH metodu oznamování, zkusí se použít

en: The server specification seems to be in the id:<string> form but the identifier coulnd't be found in the database
cs: Specifikace serveru vypadá jako by byla v id:<string> formuláři, ale identifikátor nelze nalézt v databázi

en: The server specification seems to be in the net:<string> but the network couln't be found in the database
cs: Specifikace serveru vypadá jako by byla v síti:<string> ale síť nelze nalézt v databázi

en: The specified IRC context is not valid: creating a context free window
cs: Určený IRC kontext je neplatný: vytváří okno bez kontextu

en: The specified bind address (%Q) is not valid
cs: Zadaná vázací adresa (%Q) je neplatná

en: The specified bind address (%Q) is not valid (the interface it refers to might be down)
cs: Zadaná vázací adresa (%Q) je neplatná (rozhraní na které odkazuje je nejspíš vypnuté)

en: The specified directory does not exist '%Q'
cs: Určený adresář neexistuje '%Q'

en: The specified network has no server entries
cs: Zvolená síť neobsahuje žádné záznamy serverů

en: The specified parameter is not an integer
cs: Zadaný parametr není celé číslo

en: The specified toolbar doesn't exist
cs: Určená lišta neexistuje

en: The specified window (%Q) is not a channel
cs: Zadané okno (%Q) není kanál

en: The specified window (%Q) is not a channel/query/DCC chat
cs: Určené okno (%Q) není kanál, query, ani DCC chat

en: The specified window (%Q) is not a channel/query/dcc
cs: Určené okno (%Q) není kanál, query, ani dcc

en: The switch -l requires -c
cs: Přepínač -l vyžaduje -c

en: The switch -s requires -w with a combination of flags 'c','x' and 'q'
cs: Přepínač -s vyžaduje -w s kombinací flagů 'c','x' a 'q'

en: The system-wide IPv4 bind address (%s) is not valid
cs: Systémová IPv4 vázací adresa (%s) je neplatná

en: The system-wide IPv4 bind address (%s) is not valid (the interface it refers to might be down)
cs: Systémová IPv4 vázací adresa (%s) je neplatná (rozhraní na které ukazuje může být vypnuté)

en: The system-wide IPv6 bind address (%s) is not valid
cs: Systémová IPv6 vázací adresa (%s) je neplatná

en: The system-wide IPv6 bind address (%s) is not valid (the interface it refers to might be down)
cs: Systémová IPv6 vázací adresa (%s) je neplatná (rozhraní na které ukazuje může být vypnuté)

en: The target of this query has changed from 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] to 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]
cs: Cíl tohoto query se změnil z 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ] na 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]

en: The theme information file does not exist
cs: Soubor informací motivu neexistoval

en: The toolbar does not contain the specified item
cs: Nástrojová lišta neobsahuje zvolenou položku

en: The window with id '%s' does not exist
cs: Okno s id '%s' neexistuje

en: The world has stopped?
cs: Svět se zastavil?

en: Theme information file is not valid
cs: Soubor s informacemi o motivu je neplatný

en: There are active connections, are you sure you wish to
cs: Jsou zde aktivní spojení, opravdu chcete

en: There is no $this pointer in this scope (unexpected @)
cs: V tomto poli není žádný $this ukazatel (neočekávaný @)

en: This KVIrc executable has no IPV6 support
cs: Tato verze KVIrc nemá podporu IPv6

en: This executable has been compiled without SSL support
cs: Spustitelný soubor byl přeložen bez podpory SSL

en: This executable has been compiled without crypt support
cs: Tento spustitelný soubor byl přeložen bez podpory šifrování

en: This is the first connection in this IRC context: using the global server setting
cs: Toto je první spojení v tomto IRC kontextu: používám globální serverové nastavení

en: This module has no version information: refusing to load it
cs: Tento modul neobsahuje informace o verzi: odmítá se načtení

en: This module was compiled for a different KVIrc version and can't be loaded
cs: Tento modul byl kompilován pro jinou verzi KVIrc a nemůže být načten

en: This option is also available as
cs: Tato volba je také dostupná jako

en: This query has no active targets, no message sent
cs: Toto query nemá aktivní cíle, zpráva neposlána

en: This server supports the CODEPAGE command, it will be used
cs: Tento server podporuje CODEPAGE příkaz, bude použit

en: This server supports the WATCH notify list method, it will be used
cs: Tento server podporuje WATCH metodu seznamu oznamování, bude použita

en: This server supports: %s
cs: Tento server podporuje: %s

en: This silence is freaking me out!
cs: To ticho mě deptá!

en: This window has no associated irc context
cs: Toto okno nemá asociován žádný irc kontext

en: Tile Met&hod
cs: Způ&sob vedle sebe

en: Tile windows
cs: Okna vedle sebe

en: Tiles the MDI windows with the currently selected tile method
cs: Uspořádá okna podle zvolené metody vedle sebe

en: Timed out while waiting for the request : dropping connection
cs: Vypršela prodleva během čekání na požadavek: přerušuji spojení

en: Timestamp
cs: Měření času

en: Tip for %Q: %Q
cs: Tip pro %Q: %Q

en: Toolbars
cs: Nástrojové lišty

en: Tools
cs: Nástroje

en: Topic
cs: Téma

en: Topic change restricted
cs: Omezená změna téma

en: Topic for 
    !c
    %Q
     is: %Q
cs: Téma pro 
    !c
    %Q
     je: %Q

en: Topic for 
    !c
    %Q
     was set by %Q
cs: Téma pro 
    !c
    %Q
     nastavil %Q

en: Topic for 
    !c
    %Q
     was set by %Q on %Q
cs: Téma pro 
    !c
    %Q
     nastavil %Q v %Q

en: Topic message
cs: Téma

en: Topic was set by %Q
cs: Téma nastavil %Q

en: Topic was set by %Q on %Q
cs: Téma nastavil %Q v %Q

en: Total hosts in the network
cs: Celkem hostitelů v síti

en: Total hosts listed
cs: Celkem hostitelů v seznamu

en: Total links: %d
cs: Celkem linků: %d

en: Transparent
cs: Průhledné

en: Try reconnecting with caching disabled
cs: Zkuste znovu připojení se zakázaným cache

en: URL Ban List
cs: Seznam URL banů

en: URL Module Configuration
cs: Nastavení URL modulu

en: URL Selection
cs: Výběr URL

en: URL foreground
cs: URL popředí

en: URL:IRC Protocol
cs: URL:IRC Protokol

en: Umpf!
cs: Pfff!

en: Un&dock
cs: O&ddokovat

en: Unable to add file offer for file %Q (File not readable?)
cs: Nelze přidat do sdílení soubor %Q (Soubor je nečitelný?)

en: Unable to determine the current cipher
cs: Nelze rozpoznat současnou šifru

en: Unable to look up the IRC proxy hostname: Can't start the DNS slave
cs: Nelze zjistit hostitel IRC proxy : Nelze spustit DNS slave

en: Unable to look up the server hostname: Can't start the DNS slave
cs: Nelze zjistit hostitele serveru: Nelze spustit DNS slave

en: Unable to play sound '%Q'
cs: Nelze přehrát zvuk '%Q'

en: Unable to process the above request: DCC module may be broken
cs: Nelze zpracovat předchozí požadavek: DCC modul je možná poškozen

en: Unable to resolve the local hostname as seen by the IRC server: %Q
cs: Nelze zjistit jméno lokálního hostitele, tak jak jej vidí IRC server: %Q

en: Unable to resolve the local hostname as seen by the IRC server: %Q, using previously resolved %Q
cs: Nelze zjistit jméno lokálního hostitele, tak jak jej vidí IRC server: %Q,použije se dříve zjištěné %Q

en: Unable to start the DNS lookup
cs: Nelze spustit vyhledávání v DNS

en: Unban matching my mask
cs: Ban na mojí masku odstraněn

en: Unexpected character
cs: Neočekávaný znak

en: Unexpected characters in array index
cs: Neočekávané znaky v indexu pole

en: Unexpected end in array index
cs: Neočekávaný konec indexu pole

en: Unexpected end in expression
cs: Neočekávaný konec ve výrazu

en: Unexpected end of command in dictionary key
cs: Neočekávaný konec příkazu v slovníkovém klíči

en: Unexpected end of command in function parameters
cs: Neočekávaný konec příkazu v parametru funkce

en: Unexpected end of command in parenthesis
cs: Neočekávaný konec příkazu v závorkách

en: Unexpected end of command in string
cs: Neočekávaný konec příkazu v řetězci

en: Unexpected token
cs: Neočekávaný token

en: Unhandled server reply
cs: Neobsloužená odezva serveru

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Unknown CTCP reply
cs: Neznámá CTCP odezva

en: Unknown command
cs: Neznámý příkaz

en: Unknown engine error
cs: Neznámá chyba enginu

en: Unknown error
cs: Neznámá chyba

en: Unknown function
cs: Neznámá funkce

en: Unknown node (host not found)
cs: Neznámý node (hostitel nenalezen)

en: Unknown operator
cs: Neznámý operátor

en: Unknown server<br>
cs: Neznámý server<br>

en: Unknown string manipulation operation
cs: Neznámá operace manipulace s řetězcem

en: Unloaded module '%s'
cs: Smazán modul '%s'

en: Unrecognized proxy reply
cs: Neočekávaná proxy odezva

en: Unrecognized/broken message
cs: Neočekávaná/poškozená zpráva

en: Unrecoverable nameserver error (crashed ?)
cs: Nenadálá chyba nameserveru (spadl ?)

en: Unsigned integer options (unsigned integer constant)
cs: Volby bezznaménkových integerů (bezznaménková integerová konstanta)

en: Unspecified
cs: Neurčeno

en: Unsupported crypt mode
cs: Nepodporovaný šifrovací mód

en: Unsupported direction
cs: Nepodporovaný směr

en: Unsupported image format
cs: Nepodporovaný formát obrázku

en: Unsupported key length
cs: Nepodporovaná délka klíče

en: Unsupported protocol %1
cs: Nepodporovaný protokol %1

en: Unterminated expression (missing ')' ?)
cs: Neukončený výraz (chybí ')' ?)

en: Unterminated subexpression (Parenthesis mismatch)
cs: Neukončený subvýraz (Nesoulad závorek)

en: Untitled
cs: Nepojmenovaný

en: Updating away state for channel %Q
cs: Aktualizace pryč stavu pro kanál %Q

en: Use Default Encoding
cs: Použít výchozí kódování

en: Use doubleclick to edit item
cs: Použijte dvojklik pro úpravy

en: Use new settings folder
cs: Použít nový adresář nastavení

en: Use settings folder from previous installation
cs: Použít adresář nastavení z předchozí instalace

en: Use the crypt engine
cs: Použít šifrování

en: User List
cs: Seznam uživatelů

en: User Mode
cs: Uživatelský mód

en: User action
cs: Uživatelské akce

en: User mode for 
    !n
    %Q
     is %s
cs: Uživatelský mód 
    !n
    %Q
     je %s

en: User-deop mode change
cs: Změna uživatel-deop módu

en: Userop mode change
cs: Změna uživatel-op módu

en: Users
cs: Uživatelů

en: Using HTTP protocol.
cs: Použit HTTP protokol.

en: Using SOCKSv5 protocol.
cs: Použit SOCKSv5 protokol.

en: Using cached proxy IP address (%s)
cs: Použita cache proxy IP adresa (%s)

en: Using cached server IP address (%s)
cs: Použita cache IP adresa serveru (%s)

en: Using filtered IRC protocol: Link filter is "%Q"
cs: Použit filtrovaný IRC protokol: Link filtr je "%Q"

en: Using network specific real name (%Q)
cs: Použito skutečné jméno pro tuto síť (%Q)

en: Using network specific username (%Q)
cs: Použito uživatelské jméno pro tuto síť (%Q)

en: Using server <b>%1</b>
cs: Používá server <b>%1</b>

en: Using server specific real name (%Q)
cs: Použito skutečné jméno pro tento server (%Q)

en: Using server specific username (%Q)
cs: Použito uživatelské jméno pro tento server (%Q)

en: Valid name but the host has no IP address
cs: Platné jméno, ale hostitel nemá IP adresu

en: Variable expected
cs: Chybí proměnná

en: Variable or identifier expected
cs: Očekávána proměnná nebo identifikátor

en: Verbose/Debug
cs: Upovídaný/Ladění

en: Very high activity
cs: Velmi vysoká aktivita

en: Very low activity
cs: Velmi nízká aktivita

en: View URL list
cs: Zobrazit seznam URL

en: Voiced users
cs: Uživatelé s voice

en: WALLOPS from 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]: %Q
cs: WALLOPS od 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]: %Q

en: WHO entry for %c
    !n
    %Q
    %c [%Q@
    !h
    %Q
    ]: %cChannel%c: 
    !c
    %Q
    , %cServer%c: 
    !s
    %Q
    , %cHops%c: %d, %cFlags%c: %Q, %cAway%c: %Q, %cReal name%c: %Q
cs: WHO záznam pro %c
    !n
    %Q
    %c [%Q@
    !h
    %Q
    ]: %cKanál%c: 
    !c
    %Q
    , %cServer%c: 
    !s
    %Q
    , %cHopů%c: %d, %cFlagy%c: %Q, %cPryč%c: %Q, %cSkutečné jméno%c: %Q

en: Wallops message
cs: Wallops zpráva

en: Warning - KVIrc
cs: Upozornění - KVIrc

en: Warning: No root link was sent by the server, the stats may be invalid.
cs: Upozornění: Server neposlal kořenový link, statistiky mohou být neplatné.

en: We can accept auth method 0 (no auth)
cs: Můžeme přijmout auth metodu 0 (bez auth)

en: We can accept auth method 0 (no auth) or 2 (user/pass)
cs: Můžeme přijmout auth metodu 0 (bez auth) nebo 2 (uživatel/heslo)

en: Welcome to KVIrc
cs: Vítejte v KVIrc

en: Who reply
cs: Odpověď who

en: Whois channels reply
cs: Whois odpověď kanálů

en: Whois idle reply
cs: Whois idle odezva

en: Whois other reply
cs: Whois ostatní odezva

en: Whois server reply
cs: Whois server odezva

en: Whois user reply
cs: Whois odpověď

en: Wildcard servers (hubs?): %d
cs: Zástupné servery (huby?): %d

en: Window
cs: Okno

en: Window List
cs: Seznam oken

en: Window not found.
cs: Okno nenalezeno.

en: Window type or 'all' expected as first parameter
cs: Typ okna nebo 'all' je očekáváno jako první parametr

en: Window with ID '%Q' not found
cs: Okno s ID '%Q' nenalezeno

en: Writing informational fields
cs: Zapisují se informační políčka

en: Writing package data
cs: Zapisuji data balíčku

en: Writing package header
cs: Zapisuje se hlavička balíčku

en: Yes
cs: Ano

en: Yes, always
cs: Ano, vždy

en: You are not connected to a server
cs: Nejste připojeni k serveru

en: You cannot export an empty list
cs: Nemůžete exportovat prázdný seznam

en: You have been kicked from 
    !c
    %Q
     by 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]: %Q
cs: Byl jste vykopnut z 
    !c
    %Q
     a udělal to 
    !n
    %Q
     [%Q@
    !h
    %Q
    ]: %Q

en: You have been paged by
cs: Máte vzkaz od

en: You have changed your nickname to %Q
cs: Změnili jste si přezdívku na %Q

en: You have chosen to abort the setup.<br>KVIrc cannot run until you complete this procedure.<br><br>Do you really wish to abort?
cs: Zvolili jste ukončení instalace.<br>KVIrc nemůže být spuštěno, dokud nedokončíte instalační proces.<br><br>Opravdu si přejete ukončit?

en: You have just attempted to close a console window with an active connection inside.
    Are you sure you wish to terminate the connection?
cs: Pokoušíte se zavřít okno konzole s aktivním spojením uvnitř.
    Opravdu chcete přerušit spojení?

en: You have just attempted to close the last console window.
    Are you sure you wish to quit KVIrc?
cs: Pokoušíte se zavřít poslední okno konzole.
    Opravdu chcete ukončit KVIrc?

en: You have left channel 
    !c
    %Q
cs: Odešel jste z kanálu 
    !c
    %Q

en: You have left channel 
    !c
    %Q
    : %Q
cs: Odešel jste z kanálu 
    !c
    %Q
    : %Q

en: You have set user mode %s
cs: Nastavil jste si uživatelský mód %s

en: You're about to send a message with %1 lines of text.<br><br>There is nothing wrong with it, this warning is<br>here to prevent you from accidentally sending<br>a really large message just because you didn't edit it<br>properly after pasting text from the clipboard.<br><br>Do you want the message to be sent?
cs: Rozhodujete se poslat zprávu s %1 řádky textu.<br><br>Na tom není nic špatného, toto upozornění<br>je tu aby se předešlo možným posláním<br>skutečně velkých zpráv bez úprav<br>při vkládání ze schránky.<br><br>Chcete zprávu poslat?

en: You're not an operator: You may not change channel modes
cs: Nejste operátor: Nemůžete měnit módy kanálu

en: You're not connected to a server
cs: Nejste připojeni k serveru

en: Your encoding is now %Q
cs: Vaše kódování je nyní %Q

en: Your user mode is %s
cs: Váš uživatelský mód je %s

en: Zoom In
cs: Přiblížit

en: Zoom Out
cs: Oddálit

en: [%s]: [SSL ERROR]: %s
cs: [%s]: [SSL CHYBA]: %s

en: [%s]: [SSL ERROR]: File I/O error while trying to use the certificate file %s
cs: [%s]: [SSL CHYBA]: Chyba I/O při pokusu použít soubor certifikátu %s

en: [%s]: [SSL ERROR]: File I/O error while trying to use the private key file %s
cs: [%s]: [SSL CHYBA]: Chyba I/O při pokusu použít soubor privátního klíče %s

en: [%s]: [SSL]: Using certificate file %s
cs: [%s]: [SSL]: Použit soubor certifikátu %s

en: [%s]: [SSL]: Using private key file %s
cs: [%s]: [SSL]: Použit soubor privátního klíče %s

en: [Dead channel]
cs: [Mrtvý kanál]

en: [Dead query]
cs: [Mrtvé query]

en: [Entering away status]: %Q
cs: [Vstupujete do pryč stavu]: %Q

en: [LINK WARNING]: Socket message truncated to 512 bytes.
cs: [LINK UPOZORNĚNÍ]: Soket zpráva byla oříznuta na 512 bajtů.

en: [Leaving away status after %ud %uh %um %us]: %Q
cs: [Opouštíte pryč stav po %ud %uh %um %us]: %Q

en: [Leaving away status]: %Q
cs: [Opouští pryč stav]: %Q

en: [PROXY ERROR]: %Q
cs: [PROXY CHYBA]: %Q

en: [SOCKET ERROR]: %Q
cs: [SOKET CHYBA]: %Q

en: [SOCKET WARNING]: %Q
cs: [SOKET UPOZORNĚNÍ]: %Q

en: [SOCKET]: %Q
cs: [SOKET]: %Q

en: [SSL ERROR]: %Q
cs: [SSL CHYBA]: %Q

en: [SSL]:     Common name: %c%s
cs: [SSL]:     Obecné jméno: %c%s

en: [SSL]:     Country: %c%s
cs: [SSL]:     Země: %c%s

en: [SSL]:     Locality: %c%s
cs: [SSL]:     Lokace: %c%s

en: [SSL]:     Organization: %c%s
cs: [SSL]:     Organizace: %c%s

en: [SSL]:     Organizational unit: %c%s
cs: [SSL]:     Organizační jednotka: %c%s

en: [SSL]:     State or province: %c%s
cs: [SSL]:     Stát nebo provincie: %c%s

en: [SSL]:   Issuer:
cs: [SSL]:   Poskytovatel:

en: [SSL]:   Public key: %c%s (%d bits)
cs: [SSL]:   Veřejný klíč: %c%s (%d bitů)

en: [SSL]:   Signature contents: %c%s
cs: [SSL]:   Signatura obsahuje: %c%s

en: [SSL]:   Signature type: %c%s
cs: [SSL]:   Typ signatury: %c%s

en: [SSL]:  Bits: %c%d (%d used)
cs: [SSL]:  Bitů: %c%d (%d použito)

en: [SSL]:  Cipher: %c%s
cs: [SSL]:  Šifra: %c%s

en: [SSL]:  Serial number: %c%d
cs: [SSL]:  Sériové číslo: %c%d

en: [SSL]:  Subject:
cs: [SSL]:  Subjekt:

en: [SSL]:  Version: %c%d
cs: [SSL]:  Verze: %c%d

en: [SSL]:  Version: %c%s
cs: [SSL]:  Verze: %c%s

en: [SSL]: Can't find out the current cipher info
cs: [SSL]: Nelze zjistit informace o šifře

en: [SSL]: The peer didn't provide a certificate
cs: [SSL]: Druhá strana nedodala certifikát

en: [Server parser]: Encountered problems while parsing the following message:
cs: [Server parser]: Vyskytly se problémy během parsování následující zprávy:

en: active user
cs: aktivní uživatel

en: active users
cs: aktivních uživatelů

en: and
cs: a

en: and other %1 users
cs: a ostatních %1 uživatelů

en: are talking
cs: mluví

en: autojoining
cs: autopříchod

en: away
cs: pryč

en: ban exception list
cs: seznam vyjímek banů

en: ban list
cs: seznam banů

en: bytes
cs: bajtů

en: c: Recipient for cconn messages
cs: c: Příjemce pro cconn zprávy

en: channel
cs: kanál

en: channel administrator
cs: administrátor kanálu

en: channel administrators
cs: administrátoři kanálu

en: channel notification:
cs: oznámení kanálu:

en: channel owner
cs: vlastník kanálu

en: channel owners
cs: vlastníci kanálu

en: channels
cs: kanálů

en: commandline::kvs
cs: příkazový řádek::kvs

en: commandline::userfriendly
cs: příkazový řádek::uživatelský

en: connection
cs: připojení

en: d: Obscure 'DEBUG' flag
cs: d: Skrytý 'DEBUG' flag

en: directory
cs: adresář

en: double-click the channel name to join
cs: dvojklikni na názvu kanálu pro příchod

en: f: Recipient for full server notices
cs: f: Příjemce pro plná oznámení serveru

en: half-operator
cs: polo-operátor

en: half-operators
cs: polo-operátorů

en: hexadecimal
cs: šestnáctkové

en: hot user
cs: velmi aktivní uživatel

en: hot users
cs: velmi aktivních uživatelů

en: human
cs: lidí

en: i: Invisible
cs: i: Neviditelný

en: ignored
cs: ignorován

en: ignored (unrecognized)
cs: ingnorován (nepřípustný)

en: invite list
cs: seznam pozvání

en: is talking
cs: mluví

en: k: Recipient for server kill messages
cs: k: Příjemce pro kill zprávy serveru

en: line break
cs: konec řádku

en: line breaks
cs: konce řádků

en: listen() call failed
cs: volání listen() selhalo

en: n: Recipient for nick changes
cs: n: Příjemce pro změny přezdívek

en: notification
cs: oznamování

en: o: IRC operator (OPER)
cs: o: IRC operátor (OPER)

en: operator
cs: operátor

en: operators
cs: operátorů

en: pixels
cs: pixelů

en: possible watch list desync
cs: možná desynchronizace watch seznamu

en: private
cs: privátní

en: proxy host
cs: proxy hostitel

en: queries
cs: query

en: quit KVIrc?
cs: ukončit KVIrc?

en: r: User with restricted connection (or recipient for messages about rejected bots)
cs: r: Uživatel s omezeným připojením (nebo příjemce zpráv o odmítnutých botech)

en: registration mask changed or desync with the watch service
cs: registrační maska změněna nebo desynchronizace s watch službou

en: registration mask changed, or nickname is being used by someone else
cs: registrační maska změněna, nebo přezdívku používá ještě někdo jiný

en: removed from watch list
cs: odebrán z watch seznamu

en: replied
cs: odpovězeno

en: s: Recipient for server notices
cs: s: Příjemce oznámení serveru

en: said something recently
cs: řekl něco naposledy

en: secure connection
cs: zabezpečené spojení

en: unmatched watch list entry
cs: neexistující záznam watch seznamu

en: user total
cs: uživatel celkem

en: user-operator
cs: uživatel-operátor

en: user-operators
cs: uživatel-operátoři

en: users total
cs: uživatelů celkem

en: voiced user
cs: uživatel s voice

en: voiced users
cs: uživatelů s voice

en: w: Recipient for WALLOPS messages
cs: w: Příjemce WALLOPS zpráv

en: watch entry added by user
cs: watch záznam přidaný uživatelem

en: watch entry listing requested by user
cs: seznam watch požadován uživatelem

en: were talking recently
cs: mluvili naposledy

en: y: Spy :)
cs: y: Špión :)

en: z: Recipient for oper wallop messages
cs: z: Příjemce pro oper wallop zprávy
