kvirc 4.1.1 - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Can't find the icon '%Q'
pl: Nie można odnaleźć ikony '%Q'

en: Can't find the icon '%Q': ignoring
pl: Nie można odnaleźć ikony '%Q': ignorowanie

en: Can't find the requested image
pl: Nie można odnaleźć żądanego obrazu

en: Class '%Q' is not defined
pl: Klasa '%Q' nie jest zdefiniowana

en: Error: %Q
pl: Błąd: %Q

en: Failed to send an unknown command as /raw
pl: Nie udało się wysłać nieznanego polecenia jako /raw

en: Hostname: %Q
pl: Nazwa hosta: %Q

en: IP address %d: %Q
pl: Adres IP %d: %Q

en: Invalid IRC url (%Q)
pl: Niepoprawny url IRC (%Q)

en: You're not connected to an IRC server
pl: Nie jeśteś podłączony do serwera IRC

en: [KVS] Window:
pl: [KVS] Okno:

en: [KVS]%c Warning: %Q
pl: [KVS]%c Ostrzeżenie: %Q
