Kvirc - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Apply filter
cs: Použít filtr

en: Channel
cs: Kanál

en: Console
cs: Konzole

en: Contents filter
cs: Filtr obsahu

en: Filter
cs: Filtr

en: Log File
cs: Soubor logů

en: Log Viewer
cs: Prohlížeč logů

en: Log contents mask:
cs: Maska logu obsahu:

en: Log name mask:
cs: Maska názvu logu:

en: Only older than
cs: Pouze starší než

en: Other
cs: Ostatní

en: Show DCC chat logs
cs: Zobrazit logy DCC chatu

en: Show channel logs
cs: Zobrazit logy kanálu

en: Show console logs
cs: Zobrazit logy konzole

en: Show other logs
cs: Zobrazit ostatní logy

en: Show query logs
cs: Zobrazit query logy
