kvirc 4.3 - en to eo translation catalogue (43 entries)

en: %1 on %2
eo: %1 sur %2

en: Apply filter
eo: Apliki filtrilon

en: Can't log to file '%1'
eo: Ne povas protokoli al dosiero '%1'

en: Cancel
eo: Rezigni

en: Channel
eo: Kanalo

en: Channel %1 on %2
eo: Kanalo %1 sur %2

en: Confirm current user log deletion
eo: Konfirmi nunan uzulan protokolan forigon

en: Confirm current user logs deletion
eo: Konfirmi nunan uzulan protokolan forigon

en: Console
eo: Konzolo

en: Console on %1
eo: Konzolo sur %1

en: Contents filter
eo: Enhava filtrilo

en: DCC Chat
eo: DCC Babilado

en: DCC Chat with %1
eo: DCC Babilo kun %1

en: Do you really wish to delete all these logs?
eo: Ĉu vi vere volas forigi ĉi ĉiujn protokolojn?

en: Do you really wish to delete this log?
eo: Ĉu vi vere volas forigi ĉi tiun protokolon?

en: Export Log - KVIrc
eo: Eksporta Protokolo - KVIrc

en: Export log file to
eo: Eksporti protokolan dosieron al

en: Failed to export the log '%1'
eo: Malsukcesis eksporti la protokolon '%1'

en: Failed to load logview module, aborting
eo: Malsukcesis ŝargi protokolrigardan modulon, abortas

en: Filter
eo: Filtri

en: HTML archive
eo: HTML arĥivo

en: Index
eo: Indekso

en: Log File
eo: Protokola Dosiero

en: Log Viewer
eo: Protokola Vidigilo

en: Log contents mask:
eo: Protokoli enhavan maskon:

en: Log name mask:
eo: Protokola noma masko

en: Missing window id after the 'w' switch
eo: Mankanta fenestra id post la 'w' ŝaltilo

en: Only newer than
eo: Nur pli nova ol

en: Only older than
eo: Nur pli malnova ol

en: Other
eo: Alia

en: Query
eo: Demando

en: Query with %1 on %2
eo: Demando kun %1 sur %2

en: Remove all log files within this folder
eo: Forigi ĉiujn protokolajn dosierojn en ĉi tiu dosierujo

en: Remove log file
eo: Forigi protokolan dosieron

en: Show DCC chat logs
eo: Montri DCC babilajn protokolojn

en: Show channel logs
eo: Montri kanalajn protokolojn

en: Show console logs
eo: Montri konzolajn protokolojn

en: Show other logs
eo: Montri aliajn protokolojn

en: Show query logs
eo: Montri demandajn protokolojn

en: Something on %1
eo: Io sur %1

en: This window has no logging capabilities
eo: Ĉi tiu fenestro ne havas protokolajn kapablojn

en: Window '%1' not found
eo: Fenestro '%1' ne trovita

en: Window with id '%1' not found, returning empty string
eo: Fenestro kun id '%1' ne trovita, revenigas malplenan ĉenon
