Kvirc 3.0 - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: 1 Hour
cs: 1 hodina

en: 1 Minute
cs: 1 ninuta

en: 15 Minutes
cs: 15 minut

en: 30 Minutes
cs: 30 minut

en: 5 Minutes
cs: 5 minut

en: Disable
cs: Vypnout

en: Hide
cs: Schovat

en: Permanently (Until Explicitly Enabled)
cs: Pemanentně (Dokud je explicitně povolen)

en: The -t switch expects a timeout in seconds
cs: Přepínač -t očekává prodlevu v sekundách

en: The specified timeout is not valid, assuming 0
cs: Zadaná prodleva je neplatná, nastavuji 0

en: The specified window does not exist
cs: Zadané okno neexistuje

en: Until KVIrc is Restarted
cs: Dokud se KVIrc nerestartuje

en: Write text or commands to window
cs: Napíše text nebo příkaz do okna
