KVIrc 4.1.1 Equilibrium - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: 1 Hour
pl: 1 godzinę

en: 1 Minute
pl: 1 minutę

en: 15 Minutes
pl: 15 minut

en: 30 Minutes
pl: 30 minut

en: 5 Minutes
pl: 5 minut

en: Disable
pl: Wyłącz na

en: Hide
pl: Ukryj powiadamiacz

en: Permanently (Until Explicitly Enabled)
pl: Zawsze (dopuki nie zostanie jawnie włączony)

en: Show/Hide input line
pl: Pokaż/Ukryj linię wejścia

en: The -t switch expects a timeout in seconds
pl: Przełącznik -t spodziewa sie limitu czasu w sekundach

en: The specified timeout is not valid, assuming 0
pl: Określony limit czasu nie jest poprawny, przyjmowanie 0

en: The specified window does not exist
pl: Określone okno nie istnieje

en: Until KVIrc is Restarted
pl: Do ponownego uruchomienia KVIrc

en: Write text or commands to window
pl: Wpisz tekst lub polecenia do okna
