KVIrc 4.3 - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: The network specified already exists
eo: La reto specifita jam ekzistas

en: The specified IP is not valid
eo: La specifita IP ne estas valida

en: The specified network does not exist
eo: La specifita reto ne ekzistas

en: The specified protocol does not exist
eo: La specifita protokolo ne ekzistas

en: The specified proxy already exists
eo: La specifita prokuro jam ekzistas

en: The specified proxy does not exist
eo: La specifita prokuro ne ekzistas

en: The specified server already exists
eo: La specifita servilo jam ekzistas

en: The specified server does not exist
eo: La specifita servilo ne ekzistas

en: You must provide the IP as parameter
eo: Vi devas provizi la IP kiel parametro

en: You must provide the network name as parameter
eo: Vi devas provizi la retan nomon kiel parametro

en: You must provide the port number as parameter
eo: Vi devas provizi la pordan numeron kiel parametro

en: You must provide the protocol as parameter
eo: Vi devas provizi la protokolon kiel parametro

en: You must provide the proxy hostname as parameter
eo: Vi devas provizi la prokuran retnodnomon kiel parametro

en: You must provide the proxy name as parameter
eo: Vi devas provizi la prokuran nomon kiel parametro

en: You must provide the server name as parameter
eo: Vi devas provizi la servilan nomon kiel parametro

en: You must provide the value as parameter
eo: Vi devas provizi la valuon kiel parametro
