KVIrc 4.1.1 Equilibrium - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: The network specified already exists
pl: Określona sieć już istnieje

en: The specified IP is not valid
pl: Określony adres IP jest niepoprawny

en: The specified network does not exist
pl: Określona sieć nie istnieje

en: The specified protocol does not exist
pl: Określony protokół nie istnieje

en: The specified proxy already exists
pl: Określony pośrednik już istnieje

en: The specified proxy does not exist
pl: Określony pośrednik nie istnieje

en: The specified server already exists
pl: Określony serwer już istnieje

en: The specified server does not exist
pl: Określony serwer nie istnieje

en: You must provide the IP as parameter
pl: Musisz dostarczyć adres IP jako parametr

en: You must provide the network name as parameter
pl: Musisz dostarczyć nazwę sieci jako parametr

en: You must provide the port number as parameter
pl: Musisz dostarczyć numer portu jako parametr

en: You must provide the protocol as parameter
pl: Musisz dostarczyć protokół jako parametr

en: You must provide the proxy hostname as parameter
pl: Musisz dostarczyć nazwę hosta pośrednika jako parametr

en: You must provide the proxy name as parameter
pl: Musisz dostarczyć nazwę pośrednika jako parametr

en: You must provide the server name as parameter
pl: Musisz dostarczyć nazwę serwera jako parametr

en: You must provide the value as parameter
pl: Musisz dostarczyć wartość jako parametr
