Kvirc - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: &Add...
cs: &Přidat...

en: &Browse...
cs: &Procházet...

en: &Edit
cs: &Upravit

en: Can't open the file
cs: Nelze otevřít soubor

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit Shared File - KVIrc
cs: Upravit sdílený soubor - KVIrc

en: Expire at:
cs: Vyprší v:

en: Expires
cs: Vyprší

en: File path:
cs: Cesta k souboru:

en: Filename
cs: Soubor

en: Invalid expire time
cs: Neplatný čas vypršení

en: Invalid share name
cs: Neplatný název sdílení

en: Mask
cs: Maska

en: Name
cs: Jméno

en: Never
cs: Nikdy

en: Re&move
cs: Od&ebrat

en: Share name:
cs: Název sdílení:

en: Shared Files
cs: Sdílené soubory

en: The file doesn't exist or it is not readable, please check the path
cs: Soubor neexistuje nebo není čitelný, prosím zkontrolujte cestu

en: The share name can't be empty, please correct it
cs: Název sdílení nemůže být prázdný, prosím upravte jej

en: User mask:
cs: Uživ. maska:
