KVIrc 4.3 - en to eo translation catalogue (34 entries)

en:     Expires in %d hours %d minutes %d seconds
eo:     Senvalidiĝas en %d horoj %d minutoj %d sekundoj

en:     File: %s (%u bytes)
eo:     Dosiero: %s (%u bajtoj)

en:     Mask: %s
eo:     Masko: %s

en: &Add...
eo: &Aldoni...

en: &Browse...
eo: &Paĝumi...

en: &Edit
eo: &Redakti

en: &OK
eo: &Bone

en: Can't open the file
eo: Ne povas malfermi la dosieron

en: Cancel
eo: Rezigni

en: Edit Shared File - KVIrc
eo: Redakti Dosieron Komune Uzeblan - KVIrc

en: Expire at:
eo: Senvalidiĝas je:

en: Expires
eo: Senvalidiĝas

en: File path:
eo: Dosiera pado:

en: Filename
eo: Dosiernomo

en: Invalid expire time
eo: Nevalida senvalidiĝa tempo

en: Invalid share name
eo: Ne valida komuna dosieruja nomo

en: Invalid timeout, ignoring
eo: Nevalida tempolimo, ignoras

en: Invalid visible name: using default
eo: Nevalida videbla nomo: uzas defaŭlton

en: Mask
eo: Masko

en: Name
eo: Nomo

en: Never
eo: Neniam

en: No active file sharedfile
eo: Neniu aktiva dosiero komune uzebla

en: No sharedfile with visible name '%Q' and user mask '%Q'
eo: Neniu komune uzebla dosiero kun videbla nomo '%Q' kaj uzantmasko '%Q'

en: OK
eo: Bone

en: Ops..failed to add the sharedfile...
eo: Ho ve...malsukcesis aldoni la komune uzeblan dosieron...

en: Re&move
eo: For&viŝi

en: Share name:
eo: Dividi nomon:

en: Shared Files
eo: Komune Uzeblaj Dosieroj

en: The expire date/time is in the past: please either remove the "expires"check mark or specify a expire date/time in the future
eo: La senvalidiĝa dato/tempo estas en la pasinteco: bonvolu aŭ forviŝi la "senvalidiĝan"kontrolmarkon aŭ specifi senvalidiĝan daton/tempon en la estonteco

en: The file '%Q' is not readable
eo: La dosiero '%Q' ne legeblas

en: The file doesn't exist or it is not readable, please check the path
eo: La dosiero ne ekzistas aŭ ĝi estas nelegebla, bonvolu kontroli la padon

en: The share name can't be empty, please correct it
eo: La komuna dosieruja nomo ne povas esti malplena. Bonvolu ĝustigi ĝin

en: Total: %d sharedfile
eo: Totalo: %d dosieroj komune uzeblaj

en: User mask:
eo: Uzantmasko:
