KVIrc 4.1.1 Equilibrium - en to pl translation catalogue (32 entries)

en:     Expires in %d hours %d minutes %d seconds
pl:     Wygasa za %d godzin %d minut %d sekund

en:     File: %s (%u bytes)
pl:     Plik: %s (%u bajtów)

en:     Mask: %s
pl:     Maska: %s

en: &Add...
pl: &Dodaj...

en: &Browse...
pl: &Przeglądaj...

en: &Edit
pl: &Edytuj

en: Can't open the file
pl: Nie mogę otworzyć pliku

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit Shared File - KVIrc
pl: Edytuj udostępniany plik - KVIrc

en: Expire at:
pl: Wygasa w:

en: Expires
pl: Wygasa

en: File path:
pl: Ścieżka pliku:

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Invalid expire time
pl: Niepoprawny czas wygaśnięcia

en: Invalid share name
pl: Niepoprawna nazwa udostępniania

en: Invalid timeout, ignoring
pl: Niepoprawny limit czasu, ignoruję

en: Invalid visible name: using default
pl: Niepoprawna widoczna nazwa: używanie domyślnej

en: Mask
pl: Maska

en: Name
pl: Nazwa

en: Never
pl: Nigdy

en: No active file sharedfile
pl: Nie udostępniasz żadnych plików

en: No sharedfile with visible name '%Q' and user mask '%Q'
pl: Brak udostepnianego pliku z widoczną nazwą '%Q' i maską użytkownika '%Q'

en: Ops..failed to add the sharedfile...
pl: Ups...nie udało się dodać udostępnianego pliku...

en: Re&move
pl: Us&uń

en: Share name:
pl: Nazwa udostępniania:

en: Shared Files
pl: Udostępniane pliki

en: The expire date/time is in the past: please either remove the "expires"check mark or specify a expire date/time in the future
pl: Data/czas już minął (przeszłość): proszę albo odznacz przycisk wyboru "wygasa" lub określ datę/czas wygaśnięcia w czas przyszły

en: The file '%Q' is not readable
pl: Plik '%Q' jest nieodczytywalny

en: The file doesn't exist or it is not readable, please check the path
pl: Plik nie istnieje lub nie da się go odczytać, proszę sprawdź ścieżkę

en: The share name can't be empty, please correct it
pl: Nazwa udostępniania nie może być pusta, proszę popraw to

en: Total: %d sharedfile
pl: Sumarycznie: %d udostępniany(e/ch) plik(i/ów)

en: User mask:
pl: Maska użytkownika:
