Kvirc - en to cs translation catalogue (28 entries)

en: Acquire Screenshot - KVIrc
cs: Udělat snímek obrazovky - KVIrc

en: Author
cs: Autor

en: Created at
cs: Vytvořeno

en: Created with
cs: Vytvořeno s

en: Description:
cs: Popis:

en: Do Not Install
cs: Neinstalovat

en: Do you want to proceed with the installation ?
cs: Chcete pokračovat v instalaci?

en: Export Theme - KVIrc
cs: Eport tématu - KVIrc

en: Failed to make screenshot
cs: Vytvoření snímku obrazovky selhalo

en: Get More Themes...
cs: Získat další témata...

en: Go Back to Package Data
cs: Zpět na data balíčku

en: Icon/Screenshot
cs: Ikona/Snímek obrazovky

en: Install Theme Pack - KVIrc
cs: Instalovat Balíček témat - KVIrc

en: Make Screenshot Now
cs: Udělat snímek obrazovky nyní

en: Package Author:
cs: Autor balíčku:

en: Package Information
cs: Informace o balíčku

en: Save Current Theme...
cs: Uložit současné téma...

en: Screenshot
cs: Snímek obrazovky

en: Show Details
cs: Zobrazit detaily

en: Subdirectory
cs: Podadresář

en: Theme Author:
cs: Autor tématu:

en: Theme Engine Version
cs: Verze enginu témat

en: Theme Information
cs: Informace o tématu

en: Unable to create theme directory.
cs: Nelze vytvořit adresář tématu.

en: Version:
cs: Verze:

en: Yes, Proceed
cs: Ano, pokračovat

en: You must choose a theme name!
cs: Musíte si vybrat název tématu!

en: Your name here
cs: Vaše jméno
