KVIrc 4.3 - en to eo translation catalogue (79 entries)

en: &Apply Theme
eo: &Apliki Etoson

en: &Remove Theme
eo: &Forviŝi Etoson

en: <b><u>Current Installed Theme:</u>
eo: <b><u>Nuna Instalita Etoso:</u>

en: Acquire Screenshot - KVIrc
eo: Havigi Ekrankopion - KVIrc

en: Apply theme - KVIrc
eo: Apliki etoson - KVIrc

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Choose a file to save the screenshot to
eo: Elekti dosieron por savi la ekrankopion al

en: Created at
eo: Kreita je

en: Created with
eo: Kreita kun

en: Delete Selected Themes
eo: Forviŝi Elektitajn Etosojn

en: Delete Theme - KVIrc
eo: Forviŝi Etoson - KVIrc

en: Description:
eo: Priskribo:

en: Do Not Install
eo: Ne Instali

en: Do you really wish to delete theme "%Q" (version %Q)?
eo: Ĉu vi vere volas forviŝi etoson "%Q" (versio %Q)?

en: Do you want to proceed with the installation ?
eo: Ĉu vi volas daŭri kun la instalado?

en: Do you wish to apply theme "%Q" (version %Q)?
eo: Ĉu vi volas apliki etoson "%Q" (versio %Q)?

en: Download Themes - KVIrc
eo: Elŝuti Etosojn - KVIrc

en: Error installing theme package: %Q
eo: Eraro dum instalado de etosa pako: %Q

en: Error making screenshot
eo: Eraro kreante ekrankopion

en: Export Selected Themes to a Distributable Package
eo: Eksporti Elektitajn Etosojn al Distribuebla Pako

en: Export Theme - KVIrc
eo: Eksporti Etoson - KVIrc

en: Failed to apply the specified theme: %1
eo: Malsukcesis apliki la specifitan etoson: %1

en: Failed to load the selected image
eo: Malsukcesis ŝargi la elektitan bildon

en: Failed to load the selected image: please fix it
eo: Malsukcesis ŝargi la elektitan bildon: bonvolu ripari ĝin

en: Failed to load the selected screenshot image: please fix it
eo: Malsukcesis ŝargi la elektitan ekrankopion: bonvolu ripari ĝin

en: Failed to make screenshot
eo: Malsukcesis krei ekrankopion

en: Failed to unpack the selected file: %1
eo: Malsukcesis malpaki la elektitan dosieron: %1

en: Finally hit the "Finish" button to complete the packaging operation.
eo: Finfine alklaku la "Fini" butonon kompleti la pakigan operacion.

en: Get More Themes...
eo: Havigi Pliajn Etosojn...

en: Go Back to Package Data
eo: Reiri al Pakaj Datumoj

en: Here you can choose the image that will appear in the installation dialog for your theme package. It can be an icon, a logo or a screenshot and it should be not larger than 300x225. If you don't provide an image a simple default icon will be used at installation stage.
eo: Ĉi tie vi povas elekti la bildon kiu aperos en la instala dialogo por via etosa pako. Ĝi povas esti piktogramo, emblemo aŭ ekrankopio kaj ĝi devas esti ne pli granda ol 300x225. Se vi ne provizas bildon, simpla defaŭlta piktogramo estos uzata je instala etapo.

en: Here you can either choose a screenshot image from disk or make one now. The screenshot will be displayed in the tooltips of the theme management dialog and will be also visible in the package installation dialog if you will export the theme to a distributable package.
eo: Ĉi tie vi povas aŭ elekti ekrankopian bildon de disko aŭ krei unu nun. La ekrankopio estos montrata kun ŝpruchelpiloj de la etosa administra dialogo kaj ankaŭ videblos en la paka instala dialogo se vi eksportos la etoson al distribuebla pako.

en: Here you must choose the file name for the theme package. It should have a *%1 extension.
eo: Ĉi tie vi devas elekti la dosiernomon por la etosa pako. Ĝi devus havi *%1 sufikson.

en: Here you need to provide information about you (the author) and a short description of the theme you're creating.
eo: Ĉi tie vi bezonas provizi informon pri vi (la aŭtoro) kaj mallongan priskribon de la etoso kiun vi kreas.

en: Here you need to provide information about you (the packager) and a short description of the package you're creating.
eo: Ĉi tie vi bezonas provizi informon pri vi (la enpakigulo) kaj mallongan priskribon de la pako kiun vi kreas.

en: Hit the "Next" button to begin.
eo: Alklaku la "Sekvanta" butonon por komenci.

en: Icon/Screenshot
eo: Piktogramo/Ekrankopio

en: Install Theme Pack - KVIrc
eo: Instali Etosan Pakon - KVIrc

en: Install Theme Package From Disk
eo: Instali Etosan Pakon De Disko

en: Make Screenshot Now
eo: Krei Ekrankopion Nun

en: Manage Themes - KVIrc
eo: Administri Etosojn - KVIrc

en: Open Theme - KVIrc
eo: Malfermi Etoson - KVIrc

en: Package Author:
eo: Paka Aŭtoro:

en: Package Information
eo: Paka Informo

en: Package Name:
eo: Paka Nomo:

en: Package Path
eo: Paka Pado

en: Packaging failed
eo: Enpakigo malsukcesis

en: Put a package description here...
eo: Meti pakan priskribon ĉi tie...

en: Save Current Theme - KVIrc
eo: Savi Nunan Etoson - KVIrc

en: Save Current Theme...
eo: Savi Nunan Etoson...

en: Save Theme - KVIrc
eo: Savi Etoson - KVIrc

en: Screenshot
eo: Ekrankopio

en: Show Details
eo: Montri Detalojn

en: Subdirectory
eo: Subdosierujo

en: The selected file does not seem to be a valid KVIrc package: %1
eo: La elektita dosiero ŝajnas ne esti valida KVIrc pako: %1

en: The selected file does not seem to be a valid KVIrc theme package
eo: La elektita dosiero ŝajnas ne esti valida KVIrc etosa pako

en: The theme package '%Q' does not exist
eo: La etosa pako '%Q' ne ekzistas

en: Theme Author:
eo: Etosa Aŭtoro:

en: Theme Data
eo: Etosaj Datumoj

en: Theme Engine Version
eo: Etosa Maŝina Versio

en: Theme Information
eo: Etosa Informo

en: Theme Name:
eo: Etosa Nomo:

en: Theme saved successfully to %1
eo: Etoso savita sukcese al %1

en: This is the information list for the themes you're packaging. If it looks OK press "Next" to continue, otherwise press "Cancel" and rewiew your themes first.
eo: Ĉi tiu informa listo estas por etosoj kiujn vi enpakigas. Se ĝi aspektas bone alklaku "Sekvanta" por daŭrigi, alie alklaku "Rezigni" kaj recenzi viajn etosojn unue.

en: This procedure allows you to export the selected themes to a single package. It is useful when you want to distribute your themes to the public.
eo: Ĉi tiu proceduro permesas vin eksporti la elektitajn etosojn al unuopa pako. Ĝi utilas kiam vi volas distribui viajn etosojn al la publiko.

en: This procedure allows you to save the current theme settings to a single directory. It is useful if you want to apply other themes or play with the theme settings and later come back to this theme with a single click. It will also allow you to manually modify the theme settings and later export them to a distributable package.
eo: Ĉi tiu proceduro permesas vin savi la nunajn etosajn agordojn al ununura dosierujo. Ĝi utilas se vi volas apliki aliajn etosojn aŭ ludi kun la etosaj agordoj kaj pli malfrue reveni al ĉi tiu etoso kun ununura alklako. Ankaŭ ĝi permesos vin permane modifi la etosajn agordojn kaj pli malfrue eksporti ilin al distribuebla pako.

en: Unable to create theme directory.
eo: Ne povas krei etosan dosierujon.

en: Unable to save theme: %1
eo: Ne povas savi etoson: %1

en: Version:
eo: Versio:

en: Warning: Some of the theme contained in this package might be either corrupted or incompatible with this version of KVIrc
eo: Averto: Io de la etoso enhavata en ĉi tiu pako povus esti aŭ difektita aŭ nekonforma kun ĉi tiu versio de KVIrc

en: Warning: The theme might be incompatible with this version of KVIrc
eo: Averto: La etoso povus esti nekonforma kun ĉi tiu versio de KVIrc

en: Welcome
eo: Bonvenon

en: Yes, Proceed
eo: Jes, Daŭri

en: You must choose a theme name!
eo: Vi devas elekti etosan nomon!

en: You will be asked to provide a package name, a description and, if you want, an icon/screenshot.
eo: Vi estos demandata provizi pakan nomon, priskribon kaj, se vi volas, piktogramon/ekrankopion.

en: You will be asked to provide a theme name, a description and, if you want, a screenshot.
eo: Vi estos demandata provizi etosan nomon, priskribon kaj, se vi volas, ekrankopion.

en: You're about to install the following theme package
eo: Vi estas instalonta la sekvantan etosan pakon

en: Your name here
eo: Via nomo ĉi tie

en: by
eo: de
