Kvirc - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: An interface to KDE's excellent KTorrent client.
    Download it from http://www.ktorrent.org
cs: Interface ke skvělému KDE KTorrent klientu.
    Stahujte na http://www.ktorrent.org

en: Choosing torrent client interface "%Q"
cs: Vybírám interface torrent klienta "%Q"

en: Invalid client interface "%Q"!
cs: Neplatný interface klienta "%Q"!

en: Last interface error:
cs: POslední chyba interfacu:

en: No client selected!
cs: Nebyl zvolen klient!

en: No torrent client interface selected. Try /torrent.detect
cs: Nebyl zvolen interface torrent klienta. Zkuste /torrent.detect

en: Seems that there is no usable torrent client on this machine
cs: Vypadá to, že na tomto počítači není použitelný torrent klient

en: The selected torrent client interface failed to execute the requested function
cs: Zvolený interface torrent klienta selhal ve spuštění požadované funkce

en: Trying torrent client interface "%Q": score %d
cs: Zkouším interface torrent klienta "%Q": skóre %d

en: Using client interface "%Q".
cs: Používám interface klienta "%Q".
