KVIrc 4.3 - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: An interface to KDE's excellent KTorrent client.
    Download it from http://www.ktorrent.org
eo: Interfaco al la bonega KTorrent kliento de KDE.
    Elŝutu ĝin de http://www.ktorrent.org

en: Choosing torrent client interface "%Q"
eo: Elektas torentan klientan interfacon "%Q"

en: Invalid client interface "%Q"!
eo: Nevalida klienta interfaco "%Q"!

en: Last interface error:
eo: Lasta interfaca eraro:

en: No client selected!
eo: Neniu kliento elektita!

en: No torrent client interface selected. Try /torrent.detect
eo: Neniu torenta klienta interfaco elektita. Provu /torrent.detect

en: Seems that there is no usable torrent client on this machine
eo: Ŝajnas ke ne estas uzebla torenta kliento ĉe ĉi tiu maŝino

en: The selected torrent client interface failed to execute the requested function
eo: La elektita torenta klienta interfaco malsukcesis ruligi la demandatan funkcion

en: Torrent Client
eo: Torenta Kliento

en: Trying torrent client interface "%Q": score %d
eo: Provas torentan klientan interfacon "%Q": poentoj %d

en: Using client interface "%Q".
eo: Uzas klientan interfacon "%Q".
