KVIrc 4.1.1 Equilibrium - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: An interface to KDE's excellent KTorrent client.
    Download it from http://www.ktorrent.org
pl: Interfejs dla pochodzącego z KDE wspaniałego klienta Ktorrent.
    Pobierz go z http://www.ktorrent.org

en: Choosing torrent client interface "%Q"
pl: Wybieranie interfejsu klienta torrent "%Q"

en: Invalid client interface "%Q"!
pl: Niepoprawny interfejs klienta "%Q"!

en: Last interface error:
pl: Ostatni błąd interfejsu:

en: No client selected!
pl: Nie wybrano klienta!

en: No torrent client interface selected. Try /torrent.detect
pl: Nie wybrano interfejsu klienta torrent. Spróbuj /torrent.detect

en: Seems that there is no usable torrent client on this machine
pl: Wygląda na to, że nie ma użytecznego klienta torrent na tej maszynie

en: The selected torrent client interface failed to execute the requested function
pl: Wybranemu interfejsowi klienta torrent nie udało się wykonać żądanej funkcji

en: Torrent Client
pl: Klient torrent

en: Trying torrent client interface "%Q": score %d
pl: Próbowanie interfejsu klienta torrent "%Q": wynik %d

en: Using client interface "%Q".
pl: Użycie interfejsu klienta "%Q".
